News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 46 Guests are viewing this topic.

drrond7

#26265
In alta ordine de idei, multumesc si eu celor care ne-au tinut la curent cu informatii live, dar si celor de la TS! Sper la o revizuire a legilor, in care cei ce au performante ca cele de azi, sa fie favorizati in viitoare proiecte licitate! Si invers... vezi cazul Sallini!
Carpe Diem!

Bolva

#26266
^^

Frumos

dorum

Avem si confirmarea ca se circula!!!

TibiV

#26268
Mai, parca era vorba sa nu aiba curbe stranse si denivelari mari ?!...


Doamne, ce face teleobiectivul din autostrada !... :lol:
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

dorum


ciprebbe

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

boer_escu

#26271
Multumiri celor care ne-au tinut astazi la curent (de pe teren si pe surse) si multumiri de asemenea celor de la TS!

Google Maps inca ruteaza pe Valea Muresului (un traseu Sibiu-Nadlac, de exemplu), de abia astept sa vad cat va estima ca va fi economia de timp pe autostrada. Estimez ca vreo 20 minute!

mishu77

#26272
Bine ca sa deschis si am scapat de DN6. Multumesc si eu celor de la fata locului care ne-au dus (evident nu din vina lor) de la extaz la agonie si inapoi la extaz.

P.S. Google inca nici nu ruteaza pe ea, nici trafic nu arata deocamdata.

TibiV

A day to remember !...


(acum suntem "doar" 276... :lol: )
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

ciprebbe

#26274
Anunţ făcut de consilierul lui Dacian Cioloş: ,,E un cadou de Crăciun, fără panglici tăiate"

Sursa
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

iuli

Bine am venit in normalitate cand nu se taie panglici peste tot. Totusi la unele lucrari de anvergura sau de importanta strategica inteleg ca trebuie taieri de panglici. Ma astept doar la 3 taieri. Finalizare Lugoj - Deva, finalizare Sibiu - Pitesti si finalizare A10.
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

adiarc

multumesc tuturor pt o zi frumoasa ,dar din pacate noi ( horatiu.cosma si cu mine ),n-am mai prins inaugurarea.....nu-i nimic

s-a inaugurat acum si i-am cunoscut pe Quest ,Dorum si horatiu.cosma,3 parteneri de suferinta dar si de bucurii,atunci cand este cazul....

multumesc Dorum,multumesc Quest si multumesc Horatiu.cosma,pt transportul de la Sebes la Lugoj ( felicitari pt achizitia ta.Masina merge ceas )

P.S - multumesc anonimilor din spatele inaugurarii si celor care m-au anuntat ca Narcis trebuie sa renunte la modul Neaga,de comunicare..... :D
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

horatiu.cosma

Daca mai aveti rabdare pana pe la 10, o sa pun si eu poze de pe TL2 si Lugoj-Deva, cu explicatiile de rigoare.

Goldmund

Mersi pentru video, pentru poze, pentru actualizarea datelor!
Persoana respectiva nu m-a dezamagit si a avut dreptate...s-a deschis!

Denis