News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

4 Members and 60 Guests are viewing this topic.

GabiHd

Quote from: icristian on December 23, 2015, 02:57:54 PM
Quote from: GabiHd on December 23, 2015, 10:44:43 AM
Am trecut-o la stadiul "treminat" pe google maps, au aprobat deja, cei de la google, pe directia Timisoara - Lugoj. Imediat trebuie sa fie vizibila si pe harta. :)
Doar asta a aparut. Celalalt sens si nodurile probabil o sa mai dureze.

Da, deocamdata e in moderare pe sensul Lugoj Timisoara. Sa speram ca se aproba cat mai curand. Nodul de la Topolovatu Mare inca nu e trasat in intregime, dar nu cred ca e o problema foarte mare, mai poate intarzia un pic pe harta... Eu am o schita mai veche, care cred ca s-a modificat. Oare cel de pe Open Street Maps e cel corect? In rest nodurile sunt in regula, finalizate pe g maps.

Stefan01

Mii de multumiri Dorum, Iuli, Quest (scuze daca am omis pe cineva) care si-au sacrificat timpul pentru a ne tine informati !!! :)

Incepand cu anul 2016, va fi o presiune crescanda pentru finalizarea portiunii Lugoj - Deva, dar si Pitesti - Sibiu. Am speranta ca, in ceasul al doisprezecelea, se vor lua masuri pentru finalizarea cat mai rapida a portiunilor ramase. Si sa nu uitam de repararea dezastrului dintre Cunta si Saliste.

@ Adiarc
Narcis Neaga este audiat la DNA in calitate de suspect.

bogdymol

Poate vine mosul cu o seara mai repede anul asta :D

Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

dorum

...pai daca vine mos TS, ar fi si culmea sa nu vina si mos Bogdi... :)

Bolva

Salutari tuturor
Desi va urmaresc de multa vreme nu m-am inscris pana astazi. Ma bucur mult de ultima portiune deschisa , pot acum ocoli si Recas in drum spre Herculane. Poate in viata asta se realizeaza si A6
Felicitari tuturor

dorum

Acum se inlatura marcajele de interzis si balizele si se da drumul circulatiei!!!
Sa fie intr-un ceas bun!!!
:cheers:

Multumim TS, multumim celorlalti care au facut posibila aceasta deschidere!!!

mirceatm

Sa fie intr-un ceas bun
Doamne ajuta!
Multumim TS!

Ionut

Forta a fost cu noi, prieteni, azi. :cheers:
Felicitari tuturor celor implicati in deschiderea asta inainte de termen!

dorum

deja breteaua intre DN si A1 de la Sanovita e sufocata de cei ce asteapta sa intre...


Cozak

Domne ajuta! Sunt la o aruncatura de bat de autostrada si astept sa ma bucur de ea. Multumim pentru relatarile de azi dar si pentru frumoasele poze. Sa fie intr-un ceas bun! Happy X'mas!

adi

go go go ...full speed ahead :) at 130km/h

yetiman

Quote

Minunat semnul de terminare a tuturor restrictiilor.  :lol:
,,Pe hoţii mărunţi îi trimitem la închisoare, iar pe cei mari îi numim în funcţii publice." — Esop
,,Greşelile politicianului sunt crime, căci în urma lor suferă milioane de oameni nevinovaţi, se împiedică dezvoltarea unei ţări întregi şi se împiedică, pentru zeci de ani înainte, viitorul ei." — Mihai Eminescu

dorum

:)
nu se termina asa... da intr-o ulita din sat :)

bogdymol

Cadou de Craciun: o filmare scurta din drona cu Autostrada Timisoara - Lugoj, lot 2, lotul inaugurat astazi:

http://www.youtube.com/v/iROGzgDKIes
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

TraianBV.