News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A0 Centura București

Started by Ionut, September 14, 2011, 12:00:25 PM

Previous topic - Next topic

3 Members and 19 Guests are viewing this topic.

omirica

Ne-a zis și că astupă în câteva zile celebra gaură din podul peste A2.

carutasul

poate că trebuie să dea cu hidroizolația imediat ca să nu intre apa și de asta au așteptat, m-am gândit la un moment dat și la asta... să sperăm că e doar atât.

danutzu_1069

#9977
@omirica , unde a zis asta cu astupatul gaurii (de fapt nu este gaura)?

LE: am vazut, a raspuns la o întrebare.
Eu l-am intrebat sa afle si sa ne spuna ce s-a intamplat acolo...

omirica

#9978
Mai degrabă cred că am afla de la supervizor. Chiar, cine o fi?

Mă îndoiesc că dl. Scrioșteanu ne va spune vreodată.

Puffyk 1

Răspunsul domnului Scriosteanu la interpelarea mea a fost foarte realist de data aceasta. August sau iulie dacă constructorul se mobilizează! Adică ce se vorbește pe aici de jumătate de an. Asta este, ăștia sunt, cu ei defilăm!

Ionut

Acum, serios.
Ce pot să mai zic eu. Rămân fără cuvinte.

Zic și tot zic. Degeaba... pentru unii...

Alexandrei22

Ar fi bine de întrebat domnul secretar de ce are așteptări diferite de grindeanu. Unul zice septembrie maxim, altul speră la sfârșit de an...

Andrei.D

@Ionut e modul în care o zici. Conținutul e bun, logic, argimentat. Ambalajul e foarte agresiv și generează respingere. Personal mi-e foarte greu să te urmăresc în emisiuni, cu toate că rezonez cu absolut tot ce spui.

My 2 cents.

Hercule35

Omul se maturizeaza in timp, daca trece prin anumite experiente.
E bine ca i-ai spus.
Dar degeaba ii spune un om, prima oara va avea tendinta sa-i dea peste bot. Sa spuna "vezi ba de treaba ta, e bine ca mine"; "offtopic", etc.
Dar dupa ce, la un interval de timp relativ egal, ii spune al doilea, al treilea, al 100-lea, va baga ceva la cap si se va schimba.

My 2 cents.

Andrei.D

Hai să-i acordăm omului credit, e un adult inteligent :D. Dacă dorește să-și îmbunătățească permeabilitatea mesajelor, cu livrarea îi recomand să înceapă.

adix


archaeus

Cu o mobilizare buna iulie este fezabil. La cum se misca, pare mai degraba dupa Sf Maria

panzer

Au revenit spahii la munca! :D
E posibil sa fi avut si ei o perioada de concediu dupa efortul sa deschida DN5-DN4.
Intre timp au inceput si peretii mulati la M6. Tocmai ce au terminat cu totul cu fierul si betonul pe A0. Le-a iesit graficul de lucrari.