News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

7 Members and 65 Guests are viewing this topic.

ciprebbe

Cred ca nu a scris nimeni pe aici dar plasa asta de la zid e plastificata si destul de solida cu o garantie mai mare decat o viata de om :)
Eu doar astazi am vazut ca nu e simplu zincata.
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

Ionut

#46606
Quote from: Ionut on June 14, 2019, 04:29:39 PM
Nu va enervati cu accesul. Oricum am filmat complet LD3 din drona. Nu dansează API după cum canta cuc. Un nimeni.

Corectie, pardon, scuze. Poate nu cucul a cantat a jale ieri, ci se pare ca chiar neaga. Recunosc, cuc nu prea e capabil de atat de multa rautate si nemernicie. Dar neaga da, cred ca poate da dovada chiar si de mai multa ticalosenie.

Doar atat va zic si trecem peste. Aseara tarziu, pe la 21:30, suntem sunati de constructor (Comsa) cum ca nu ne pot primi la birou si nici in teren. API are access denied pe LD3. Motivul? Niste telefoane la ceas de seara venite de la... un domn. Sau niste domni. Sau niste baieti.

Dar nu e stres. API e mai puternica. De fapt, IMPREUNA SUNTEM PUTERNICI.

Credeti si voi ca este o mârșăvie INTERZICEREA API pe un santier 97% GATA, fara nicio miza, doar din URA si "VA-ARAT-EU-CINE-E-SEFUL"? Daca da, atunci loviti-i unde doare mai tare: puneti niste bani deoparte si trimiteti-i in conturile API! Dati-le o palma baietilor care ne-au dat interzis azi pe LD3! Ajutati-ne sa fim in continuare puternici si sa putem transparentiza felul in care se lucreaza pe santiere!

Later edit:
Citesc acum de la colegii care au fost pe LD4 (eu am ajuns tarziu acolo la Soimus, am fost pe LD3) ca ne-au dat reject si pe LD4! WOW! :lol:

Ionut

Si pentru ca ne-au refuzat accesul... nu am vazut NIMIC azi...

Vaaaai, nu am vazut nimic la Holdea... oare lucrau azi? Oare cat mai au?










Ionut

Nici la ecoducte n-am ajuns... or fi gata? :o






Ionut

Pe-aici nici nu stim daca e gata marcajul pe sensul spre Holdea... oare o fi gata? :-[


Ionut

Basculanta versus drona. :lol:
Bă da' pe-aici oare care o fi stadiul?!

Nu stiu bă! Sa-l intreb pe cuc!


Ionut

A castigat basculanta. :D
Oare sa-l intreb pe neaga daca mai au de pus fonoabsorbante pe-aici?!


Ionut

neaga, vino dupa noi cu bazooka!
No access? No problem!


Ionut


Ionut

Nodul Grind/Dobra. Access denied. Niste baieti erau cu ochii-n paispe. Nu le-a dat neaga bazooka...




Ionut

Or fi terminat oare la podul peste Mures?! Nu stiu frate, stai sa-l sun pe neaga.


Ionut

Ba esti nebun?! Aici e gata. Oare neaga stie?!


Ionut


Ionut


Ionut

Sus jos, sus jos, sus jos! API peste tot! :owned: