News:

Tur de forță API 27-28 iunie, DEx12 și A7.
A7 Focșani-Buzău și Dumbrava-Mizil. DEx12 Pitești-Colonești și Balș-Craiova.

Main Menu

Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

18 Members and 35 Guests are viewing this topic.

mircea

@gruiarew nu trebuie să ți se pară. Chiar este furt!

Vice33

Motto-ul verii pe loturile 3 si 4 va fi sper, #2lapachet  8) 8) .
Nu stiu daca s-a postat în topicul Parcare, dar doar ca mentionare: a fost ministrul transporturilor in vizita pe loturile 1,2 Sebes-Turda si 3,4 Lugoj-Deva. Detalii din postare aici.


TibiV

Quote from: mircea on June 13, 2019, 02:52:59 PM
@gruiarew nu trebuie să ți se pară. Chiar este furt!
Fix aceeasi filmare a aparut azi si la
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

RaduLuc


ladposta

Naivul din mine spera ca pe 28.07.2019 ma voi deplasa de la Arad la Sebes pe autostrada fara sectiunea E din Lugoj-Deva. Rationalul din mine zice ca poate doar la iarna, si atunci poate un pic mai departe pana la Cluj (dar pentru asta Mos Niculae ar trebui sa fie darnic cu romanii)

Vice33

Eu am tot zis, la modul realist, undeva prin septembrie se va da in folosinta, cu receptie facuta si cu deschidere oficiala. Au inca, destul de facut, suntem pe 13 Iunie, inca doua luni de lucru, 13 August. Probabil la final de August sa ceara receptia. Vedem...

ciprebbe

Azi era organizata o vizita oficiala API pe LD 3 si 4. Cuc a dat dispozitie si a interzis accesul. #DEMISIA #AUTOSTRADA PRIVATA.
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

Skynick

#46583
Ati vazut, daca puneti intrebari...
Trebuia doar dat din cap ca da, foarte bine.

Urmeaza sa confiste si drona..

dragos76

Legal are dreptul să facă asta? Nu e la latitudinea antreprenorului, că el e responsabil de acel șantier, nu?

voicul

Si noi avem impresia ca nu poate Cuc. Uite ce poate!

Sa ne aducem aminte ca a castigat marele premiu ca cel mai slab ministru al transporturilor.

E clar ca are forta, deci trebuie schimbata melodia si cantat altfel.

:puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:


cnecrea

Din cate se observa din imagini, Holdea arata destul de bine insa Pe dealul Liliecilor... pfff nu cred ca termina in iulie  :(

ciprebbe

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

ladposta


Quest

#46589
^^

Asa e, sintem la jumatatea lui iunie, inca 60 zile, constructorul evalueaza c-ar putea fi chiar si doar 45.
Common sense will get you far !