News:

Video 13.06 CF M300 Cluj-Napoca-Aghireșu.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

1 Member and 3 Guests are viewing this topic.

cutter

Quote from: tigrel58 on August 12, 2014, 12:55:33 AM
Aparent e un articol super-elaborat. Mie imi pare rau ca are acces la informatii, nu stie ce sa faca cu ele.
Pacat de ZF.

@tigrel58: poți să detaliezi? Ce e în neregulă cu articolul că eu nu mi-am dat seama?

ciprebbe

Un sibian şochează In marsarier pe autostrada pe banda a doua

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

dorum

omg... am trait s-o vad si p-asta... :bash: :bash:

adiarc

sper sa avem cat mai curand CIC operationale..., inclusiv camerele de luat vederi , astfel incat Politia sa-i agate repede pe acesti sinucigasi....nu sa stea la ciupeala la limita de 30
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

adiarc

#2344
scaderea investitilor publice , combinata cu noile taxe si calamitatile care au afectat agricultura isi arata coltii  :(

http://www.zf.ro/zf-24/scadere-neasteptata-a-economiei-in-trimestrul-al-doilea-datele-sunt-mult-sub-asteptari-ceea-ce-arata-ca-performanta-economica-s-a-deteriorat-foarte-tare-13088884

ce este cu adevarat ingrijorator , este ceea ce pare a fii o strategie a guvernului de a amana la maxim eliberarea autorizatiilor , pt a o lungi cu banii
asta este una din cele mai imbecile decizii din ultimi 25 de ani pt ca vom pierde mld de euro din bani europeni , din cauza nefinalizarii loturilor de autostrada cu finantare europeana :bash:
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

grig73

Masina Google e azi in Arad.Adineauri a trecut pe la blocul meu.Mult prea repede pentru a o surprinde in fotografie...

SB76UFO

Cam dupa cat timp apar  noile imagini filmate de google?
"Prostia este eternă și invincibilă"

mishu77

Marti dimineata era prin Timisoara pe Sagului intra in oras.

iuli

Acum doua saptamani era prin Timisoara.
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

flanker1


panda_no 5

Saptamana asta m-am intersectat de 3 ori in Bucuresti cu o masina google.
Ultima data chiar astazi pe Stefan cel Mare.
Suntem cotropiti se pare :lol:

alecu26

Ce facea neaga la botosani cu ponta? ce sa inaugurat acolo?
Drumurile noastre POATE....
(100 Euro ca tronsonul Holdea Margina din A1 nu se va deschide complet la trafic in acest deceniu).

adiarc

DN 29 Botosani-Suceava ( UMB )
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

alecu26

Sa...vedem ce se va intampla in contnoare. Presimt ceva stiri de lotul 4 sau gilau nadaeel sau...centura bacau.
Drumurile noastre POATE....
(100 Euro ca tronsonul Holdea Margina din A1 nu se va deschide complet la trafic in acest deceniu).

adiarc

"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura