News:

Doar 30 minute de editare!
Poți edita propriul mesaj timp de doar 30 minute după ce l-ai scris!

Main Menu

Spațiile de servicii pe drumurile din România

Started by Ionut, October 20, 2016, 07:17:39 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

TS30

Va las cateva cadre de astazi de pe A3 ruta Ploiesti - Bucuresti cu prograsul spatiilor de servicii.

KM64


KM57


KM49


KM41


KM35


KM17


TibiV

Cred ca am sanse mai mari sa devin bunic decat sa vad spatiile astea terminate...
Cica bunic poti sa ajungi in doar 9 luni, beneficiar de drumuri decente in 9-12 ani....
:(
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

mihaihedes

Oare când mai trimiteți întrebări către CNAIR nu întrebați și de spatiile de servicii de pe A3 Turda Gilău. E aberant pe 60km de autostradă să nu ai un spatiu de servicii. Oare pe tronsonul Câmpia Turzii - Târgu Mureș sunt cuprinse spatiile de servicii sau rămân tot nefăcute?

Allex

Avem spatii de servicii functionale pe A3 langa Tg. Mures pe lotul Strabag, cate unul pe sens. Sunt singurele de pe intreg A3. Deocamdata...
"Asta-i ţara tuturor imposibilităţilor"

DN2 - E85 | Monitorizare A7 Autostrada Moldova

Cristi N

#229
Tot de pe A3 dar capatul dinspre Bucuresti. Aseara era aprinsa lumina in cladirea toaletei de la km 17 sensul spre Bucuresti, e posibil sa fi fost la fel si pe sensul celalalt.
Inca nu au gasit intrerupatorul pentru iluminatul exterior al celor doua parcari.

stangabriel

A3 Bucuresti - Ploiesti.

Parcarile de la KM 17 sunt gata pe ambele parti, de dimineata erau in ambele echipe de curatenie.  Intrarea blocata.

Celelalte parcari sunt in diferite stadii, insa sunt deschise,  sunt masini si Tir-uri care intra unde nu se lucreaza.

Ionut

^ Am facut eu o filmare de la bord vineri, 1 martie. Se vad spatiile de servicii unde se lucra si unde nu se lucra. Clipul este pus pe thread-ul A3. Dar discutam AICI, pe acest thread, despre spatiile de servicii.

AlinC

#232
Lucrari la spatiile de servicii pe A1 OS3


AlinC

Autostrada A1, tronson Orastie-Sibiu (OS3), lucrari la spatiile de servicii:


RobertH

AlinC Astea sunt singurele spatii de servicii de pe OS3 ? Banuiesc ca pe harta API atunci am gresit locatia.

AlinC

Mai sunt spatii de servicii inainte de Cunta. Sensul de mers Orastie-Sibiu.

horatiu.cosma


AlinC

Da, pe OS2 , dar e aproape de Miercurea, adica de cele aflate in constructie acum.

RobertH


ciprebbe

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe