Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

8 Members and 41 Guests are viewing this topic.

dorum

Deschiderea doar diseara sau maine... se astupa accesele cu dale iar oamemii au fost chemati si maine la lucru...

ciprebbe

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

iuli

Confirm! Mâine în jurul orei 10 se deschide circulația. Asta dacă nu apare ceva neprevăzut până atunci.

Nu forțați intrarea pe autostradă! !!!
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

Anonymous Rider

Am să încerc și eu să dau o tură de dimineață. Poate poate.

Până atunci, ar fi bine ca toată lumea să stea acasă sau să încerce rute alternative.

http://cetateanul.ro/video-cosmarul-lui-nea-cornel-omul-pus-in-calea-soferilor-nerabdatori-sa-intre-pe-autostrada-timisoara-lugoj-inca-inchisa_145003.html

rocklee

#26209
dezamagitor ce se intampla ....sa incercam sa schimbam ceva in bine in viitor ...astazi o bulina  neagra pentru CNADNR , MT...SI GUVERN  :bash:

iuli

Scuze, dar nu îți împărtășesc opinia!
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

stangabriel

Cred ca nu s-a inteles exact ce  s-a intamplat azi.....

adi

rocklee.... pt ce? ca sunt in avans cu ceva luni bune?

Serban

De unde revolta asta? A fost cumva anuntata oficial ziua de azi ca fiind data de deschidere si nu s-a respectat?

rocklee

Postarea me nu  se refera la CONSTRUCTOR .... unde este respectul pentru acestia


merlin__wizard

Asta este si problema. Ca nu se comunica nimic oficial.
Zvonurile creaza confuzie, inteleg ca si semnele de circulatie fac acelasi lucru.

O nota foarte proasta la comunicare ptr CNADNR si MT. Oricum nimic nou ...

andreys

#26216
Eu maine fac un drum Timisoara - Medias si intentionez sa folosesc toate cioturile de austrada disponibile. Daca se deschide la ora 10 TL2 cu siguranta il voi testa si poate voi reveni si cu niste poze.

Multumim API si celorlalti implicati pentru stirile live!

Serban

Nu are ce sa se comunice momentan. Nu se putea anunta ziua deschiderii inainte de efectuarea receptiei, care s-a facut astazi. Oamenii care se ghideaza dupa zvonuri trebuie sa-si asume ca exista posibilitatea ca acestea sa nu fie reale.

rocklee

#26218
pentru avizele lor ....sta lotul 4 lugoj deva ..pentru avize e intarziere ...la ecoductele de pe lotul 2 ...a10 intarziat tot pentru avizele lor.... turda targu mures ne inceput tot de ...avize intarziat ....oameni mor pe sosele  si ei dorm  ...cu avizele sub cap ....sa nu fiu revoltat ...ba sunt ..

teocharis

CNANDR-ul se joaca cu rabdarea oamenilor, politica lor de comunicare este dezastruaoasa...

un simplu comunicat se deschide/nu se deschide in data X ar fi fost suficient.