News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 44 Guests are viewing this topic.

NGC

Au peticit ultimul "E" de la "RUTIERE" de la panoul care a creat atatea discutii.  :lol:

Earthchild

Si am mai trecut de încă un prag: 700 km. Era mai bine dacă erau 1000-1500. Dar cel mai important este ca ne-am unit cu restul Europei.
Mai puțin Bucureștiul.

bogdymol

Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

dorum


dorum


TraianBV.


bogdymol

Poze de pe arq.ro:













Camerele de care ziceau unii jurnalisti:

Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

ionutz08


Earthchild

Quote from: bogdymol on July 11, 2015, 03:08:14 PM
Poze de pe SSC:

Quote from: ChrisZwolleA selection of photos of the inauguration:




@NGC20

NGC

#22569
^^^ Exact la asta ma refeream mai sus. Oare il lasa asa sau il schimba sau corecteaza mai bine? Nu de alta, dar e chiar la intrarea in tara si pe un tronson nou.

Se circula deja pe M43 pana la Mako? Google inca nu arata trafic.

smark_BV

Foarte faine pozele, multumim pentru ele!!!!

In sfarsit o vedem si p-asta, maine spre seara ies si eu din (pacate) tara pe Autostrada.

DRUMURI BUNE!!!!!!!

AUT_XY

So it is now officialy opend the Highway from Mako (Hungaria) to Arad inculding Border?

Are there any videos, that we can see how the Cars now get through the Border? :)

I saw the Live broadcasting at 12:00 but i couldnt see at 15:00 the opening with the cars.

stent76

E68 va fi mutat pe A1? Există o procedură specifică?

smark_BV

Quote from: NGC20 on July 11, 2015, 03:36:52 PM
Se circula deja pe M43 pana la Mako? Google inca nu arata trafic.

Eu am trafic verde pe tronsonul intreg de la A11 pana la iesirea Nadlac, in vama e pe rosu pana la granita!!!
Pe M43 nici un trafic.....

user201

#22574
@AUT_XY
Yes it is open as on previous page someone writes a message being on M43 in Hungary. I assume you will see pictures and videos later today from our colleagues there.