News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Mass media si infrastructura: discutii si proiecte

Started by cristi5, February 03, 2018, 09:21:56 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

GDPR


NGC

Quote from: ultrasbz on March 05, 2019, 10:53:31 PM
Pff.. exceptionala moderatoarea! Probabil cea mai buna prestatie pe subiect pe care am vazut-o pana acum la un jurnalist (mainstream) in Romania.

Nu am reusit sa intru pe forum ieri si azi si sunt in urma cu ce s-a scris. Nici inregistrarea video inca nu am vazut-o, dar vad ca o laudati, probabil pe buna dreptate, pe moderatoare.

Putem lua legatura cu ea? Oare ar fi interesata sa colaboreze cu noi? :D

I-am putea da destula munitie impotriva CNAIR. Daca CNAIR si Serbanescu o au pe duduia de la fituica lor de casa (Economica), poate reusim sa le tinem putin (mai mult) contra si sa demonstram ca lucrurile nu stau asa cum le prezinta ei si marele savant Cucul. ;)

marinul

Quote from: Europiu on March 06, 2019, 01:45:06 AM
Să nu își fi semnat, săraca, demiterea cu intervenția asta. Că mai nou nici digi24 nu mai știi în ce ape se scaldă.

Am mai auzit povesti de genul asta, de unde pleaca zvonul ca eu nu imi dau seama? Nu prea ma uit la tv, dar mi s-au parut cei mai impartiali pana acum si in continuare vad linkuri recente cu declaratii impotriva celor de la putere. Acum recent a fost si Catalin invitat la Prelipceanu si doar vorbe de bine a avut despre cnair si mt. In plus OUG 114 ii afecteaza "bine" de a fost primul operator  care a majorat preturile

perfidus

#33
^ Ceva lectura de seara daca doriti, pentru clarificare:
(scuze pentru mesajul jurnalistic care amesteca oarecum si politicul)

Șefii site-ului Digi 24, Dan Turturică și Laurențiu Mihu, dați afară. De astăzi sunt în preaviz

Cenzura este doar vârful aisbergului
Autostrada Pitesti - Craiova (A12) e ingropata. Se prefigureaza Drumul Expres CrPit (DEx12).; Contract semnat Tr.1 12.2018 - Tirrena Scavi ; Tr.2/L1&L2 finalizat - Spedition UMB ; Semnare contract Tr.3 si Tr.4 16.09.2020  - Spedition UMB ; Licitația pentru ,,Centura de ocolire Craiova Varianta Sud DN 56- DN 55- DN 6" - contract semnat 14.01.2022 - Rizzani de Eccher; "Constructia Variantei de Ocolire Targu Jiu – Finalizare Lucrari" - contract semnat 22.09.2020 - S.E.C.O.L. - stadiu lucrari 60%; "Reabilitare DN 6, Alexandria – Craiova, Lot 2: km 132+435 – km 185+230 – Relicitare" - contract semnat in 08.03.2022 - Ozaltin Inșaat

Ionut


Quest

Common sense will get you far !

Ionut

Cum vi s-a părut? OK? Sugestii? Nu au fost multe discuții tehnice, nu am vrut să îi bag in detalii.

alin_simeriaveche

Pentru cei care au ratat se va arhiva? Un link ceva?

Allex

Era bine de mentionat ca Neaga este (pentru a cata oara) interimar. Data viitoare. Per total a fost super.
"Asta-i ţara tuturor imposibilităţilor"

DN2 - E85 | Monitorizare A7 Autostrada Moldova


Europiu

Foarte fain, zic și eu. Pândaru părea și el a fi foarte în temă. Ați vorbit înainte de emisiune? Vizitează forumul? :)
The problem with the world is that the intelligent people are full of
doubts, while the stupid ones are full of confidence (Charles Bukowski).

RobertH


Ionut

Nu ne-am vorbit înainte. O sa il intreb data viitoare pe Claudiu Pandaru daca urmărește forumul. Nu cred. :) Probabil stie subiectul cat de cat sau s-a documentat pentru emisiune.

SILVIUFG

Nu mai mere linkul.  :(( :(( :(( Si nu am apucat sa vad toata emisiunea.

RobertH