News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A3 București-Borș

Started by Ionut, September 14, 2011, 08:14:47 AM

Previous topic - Next topic

3 Members and 34 Guests are viewing this topic.

Dominik

#21525
@ovicor 3 de ? inseamna  :o . dupa ce am scris care mai e situatia la Bogata si am pus acel semn nu ti-ai dat seama ca e o intrebare sau nu ai ce face si imi reprosezi ca am folosit   :o in loc de ?
You're in Steelers Country

Ionut

Aveti răbdare cu Bogata/Iernut. Oamenii mai pleaca prin concedii. Plus ca e vorba de timp si bani, trebuie sa fim atenti cu bugetul API, nu ne lafaim ca altii.

Bulwyn

Am filmat azi nod Iernut si podurile peste Mures de la Bogata. Avans destul de bun, dar va las sa descoperiti voi pe filmari. Enjoy!




TibiV

Sa iti dea Dumnezeu sanatate....
Multumim!...
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

Ionut

V-am zis sa aveti răbdare ca se rezolva. :)
Mulțumim și bine ai venit în clubul piloților de drona! :cheers:

Bulwyn

Mersi Ionut si mersi de ajutor ;) ms TibiV

TibiV

Mama proștilor este mereu gravidă... :)

voicul

+1

In rest e bine ca lucreaza sustinut, dar tot pe muchie de cutit a ramas pentru anul asta ...

Oricum parca vad ca totul se blocheazala Straco.

Bulwyn

Btw, la podurile de la Bogata mai multe elemente de la pod sunt depozitate intr-o parcare chiar inainte de sat pe dreapta (4 bucati). Nu toate sunt langa pod, cred din cauza lipsei de spatiu.

Ionut

Progresul e foarte bun, dar nu cred ca mai au sanse sa termine anul asta (inaugurare). Vin si ploile... 5% sanse. Poate nici atat.

Bulwyn

Subscriu si eu. Se lucreaza si in alte puncte sustinut (ce se vede din dn), dar e inca mult de lucru. De ex. la nod Iernut ultimele 10 grinzi de pe cele 2 deschideri lipsa, nu le-am vazut in santier (poate le identifica cineva, eu pe fuga nu le-am vazut).

Ionut

Da, nici eu nu am văzut acele grinzi la Iernut. Apropo, vad ca trag tare sa deschida traficul prin nod. Macar atat. Sper sa reușească în octombrie.

teoneo

Un mic update de la sol de azi dimineață din zona nodului Iernut.








Mă rog, până la sol mai era scaun, șasiu, roți... Ar mai fi 2 deschideri.


pentium10

#21539
Filmare lot Biharia, Selina, din 2 septembrie

https://www.facebook.com/498009396954656/videos/vb.498009396954656/518930742197016/?type=2&theater


Foarte mare e avansul, si stau foarte bine la terasament, pot veni cu straturile de asfalt.
Suntem mai avansati decat partea maghiara.
Waze advocate, Google Developer Expert, In Mures