Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

3 Members and 24 Guests are viewing this topic.

panda05

asa-i nici paznici nu mai sunt ... bate vantul a paguba !
IT Manager


mitsu

Iar folosesc ziaristii de la ZF placa asta cu drumurile care nu se vad. Daca ar iesi din birouri, le-ar vedea.

Nebhotep

Quote from: mitsu on July 18, 2013, 03:51:56 PM
Iar folosesc ziaristii de la ZF placa asta cu drumurile care nu se vad. Daca ar iesi din birouri, le-ar vedea.

ce este si mai iteresant este ca titlul este in totalitate contrazis de continutul articolului. Exemplele pe care le dau ei sunt ale unor drumuri care sunt deja terminate si pentru care se plateste abia acum

Lupul81

oricum ei scriu deobicei ca gasesc pe forum nu ce vad ei in teren asa ca la ce sa te astepti de la ei.
Life is a fight.....enjoy !

Lupul81

Oare de fimari noi se mai aude cate ceva? pe cand noutati?
Life is a fight.....enjoy !


lautaxi

Multumesc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eurocopter

#9143
http://www.youtube.com/v/z9aBG0cvjF4

A trebuit sa intrerup filmarea la capatul lotului 3 pentru ca initial nu primisem aprobare de intrare in CTR Sibiu datorita unor "activitati intense" la aeroport. :nuts:

Am reluat filmarea dupa 15 minute de stat in holding dinspre Sibiu inapoi spre Saliste.

http://www.youtube.com/v/67SaGPwPCfo

iuli

Mulțumiri pentru filmări!
Termenele pentru darea în folosință, după părerea mea, ar fi:
Orăștie - Sebeș cândva pe la sfârșitul lui noiembrie, începutul lui decembrie
Sebeș bypass cândva pe la sfârșitul lui septembrie, începutul lui octombrie
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

radutm

Foarte frumoase clipurile, bravo Eurocopter si celor care au contribuit cu bani!
Arata bine pana la Cugir, e cam gata de trafic, apoi destul de bine pana la Sebes, mult mai mult asfalt decat acum o luna si avans bun la deblee si poduri.
Nu inteleg la Sebes cum au ramas asa in urma cu trecerea peste calea ferata si in zona de est la 2 poduri au cam dormit in papuci.
Se vede ca daca se da drumul la trafic anul asta, intrarea provizorie dinspre Sibiu va fi foarte ciudata.
Mai departe, speram la mai mult pana la Cunta, unde putea fi intrarea Sebes-est dinspre Sibiu, dar nu arata foarte bine.
La Sibiu e ciudat cum au lucrat la nodul vest...nu vad vreo speranta sa vedem bucata pana la Cristian in functiune mai repede decat restul tronsonului.
cont inchis

tigrel58

Cer scuze de reactia la prima vedere: INCURAJATOR.

BoGDaN

Da!! Din avion ai alta perspectiva. Multumiri.
Imbecilo e la 6 luni in urma Strabag/Straco. Pacat....

Apropo, mai mult ca sigur ca seful de turn stie si de peundemerg.ro. Ba eu cred ca peundemerg.ro e superior ssc :)))

penad2007

Dezamagit de Straco, ma asteptam la mai mult.

cosss

Prima filmare este singura care ma face sa cred ca vom mai avea cativa km de autostrada anul acesta desi ma ingrijoreaza casutele de la 2:51 (care nu pot fi ocolite)...poate si Sebes bypass, dar Straco imi lasa un gust amar :(