News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

1 Member and 18 Guests are viewing this topic.







rocklee

ne luam la revedere de la groapa si ne revedem la inaugurare ...cu promisiunea ca vor gata la timp daca tine vremea buna  :D





aduceau o  masina de asfaltat ...din  ce amvzut se mai faceau reparati si in alte parti a autostrazi...





acei doi oameni taiau asfaltul ...



doua masini care ajuta la asfaltare ...una era o masina cu perie ...cealalta era ceacare dacu emulsie intre doua asfaltari





rocklee

#30278
si o ultima imagine cu traficul infernai si nebun de pe dn1 ...pe unde umbla multi bizoni...inconstienti ...de care am avut parte si eu astazi  >:(



ne luam la revedere de la groapa aciliu ..si le dorim la baieti spor la treaba si sa gate la timp ...pentru ca avem nevoie de aceasta bucata de autostrada ,,,

pentru acum doar tata sa putut .....data vitoare mai mult daca se pote

NU UITATI SA DONATI PENTRU API SI FILMARI ...FIECARE CAT POATE ... SA NE BUCURAM TOTI DE CEIA CE VEDEM .....


TOT CE  AM POSTAT   IN ULTIMA  VREME A FOST UN CADOU DIN PARTEA MEA ...PENTRU VOI ,,SA VA BUCURATI INPREUNA CU MINE ...VA MULTUMESC LA TOTI PENTRU APRECIERI SI SUSTINERE ...CU DRAG ...ROCKLEE  :) :cheers: :vroomvroom: :bye: :bye:

stangabriel

Ca o poveste pe plaiuri viitoare rutiere.

Ce poti sa ascunzi in santier in fata lui Rocklee?

Multumim.



GDPR

Materialele si utilajele de la "groapa" sunt de la TCH. Sunt curios daca au si oameni acolo, deghizati fireste in DRDP-isti.  :)

TibiV

Nici DRDP Cluj nu a vrut să-l dezamăgească pe rocklee şi a adus finisorul când era el de faţă... ;)
:gj:

Cred că pe forum nu mai este nimeni cu atatea like-uri ca rocklee...
Dar tot i-am mai dat unul...
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

esendy

Eu cred ca mai dureaza 5 ani pana vedem tunelele finalizate, cele de la Holdea !!! 1 an licitatie + 1 an contestatii + 1 an avans/ordin de incepere + 2 ani executie !!!!

ESTE ABERANT

vancouver

Acele tunele nu se pot executa in doar 2 ani. Minim 3, cu resurse mari alocate si presiune. Normal 5 ani numai executia.
Prioritatea zero: A1 Sibiu - Pitești. Prioritate zero virgulă zero: A0 centura București. Importante: A7 Ploiești - Bacău - Pașcani - Suceava; A13 Sibiu - Brașov - Onești - Adjud; A3 Cluj - Oradea; A3 Ploiești - Brașov; A12 Pitești - Craiova; A8 Pașcani - Iași; A4 Constanța - Vama Veche. Toate NUMAI SI NUMAI cu fonduri europene. Un NU categoric oricărei forme de taxare la km pe autostrăzi.

esendy

#30284
atunci mai adaugam; 7 ani darea in folosinta a  tunelelor  Holdea; deci PiSi 10 ani