News:

.

Main Menu

Vroom Vroom!

Started by Ionut, September 17, 2011, 05:28:37 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

MRS



A, AL, B, BG, BiH, CA, CH, CY, CZ, D, DK, DOM, E, EG, EIR, EST, F, FIN, GB, GR, H, HR, KOR, I, ID, JP, LT, LV, MC, MD, MDV, MK,  MNE, MT, NL, PL, PT, QA, RKS, RO, SIN, SK, SLO, SRB, SYR, TH, TR, TZ, UA, UAE, US, V

IATA: AAL, ADB, AMS, ATH, AYT, BBU, BCN, BEG, BGY, BHX, BKK, BLQ, BRI, BRU, BUD, BVA, CDG, CGN, CIA, CRL, DCA, DLM, DOH, DPS, DTM, DUB, DUS, DWC, DXB, EMA, FCO, FLR, FMM, FRA, HAM, HEL, HND, HRG, IAS, ICN, IST, JFK, JMK, JTR, KBV, KGS, KIV, LCA, LGA, LHR, LIS, LTN, LWO, MAD, MLA, MLE, MUC, MXP, NRT, ODS, OPO, ORD, OTP, PFO, PRG, PRN, PSA, PUJ, RIX, SAW, SBZ, SDQ, SIN, SJJ, SKG, SKP, SOF, SPU, STN, STR,  SXB, TGD, TIA, TLL, TRN, TSF, TSR, TXL, VAR, VIE, VLC, VNO, WAW, WRO, YUL, YYZ, ZAG, ZNZ, ZRH, ZTH...

Ionut

Magheru One arata foarte bine. :) Ce bestial ar arata tot bulevardul cu cladirile asa reabilitate... 8)

MRS

Sper sa continue cu Lido cel putin, oricum e inchis de foarte multa vreme...


A, AL, B, BG, BiH, CA, CH, CY, CZ, D, DK, DOM, E, EG, EIR, EST, F, FIN, GB, GR, H, HR, KOR, I, ID, JP, LT, LV, MC, MD, MDV, MK,  MNE, MT, NL, PL, PT, QA, RKS, RO, SIN, SK, SLO, SRB, SYR, TH, TR, TZ, UA, UAE, US, V

IATA: AAL, ADB, AMS, ATH, AYT, BBU, BCN, BEG, BGY, BHX, BKK, BLQ, BRI, BRU, BUD, BVA, CDG, CGN, CIA, CRL, DCA, DLM, DOH, DPS, DTM, DUB, DUS, DWC, DXB, EMA, FCO, FLR, FMM, FRA, HAM, HEL, HND, HRG, IAS, ICN, IST, JFK, JMK, JTR, KBV, KGS, KIV, LCA, LGA, LHR, LIS, LTN, LWO, MAD, MLA, MLE, MUC, MXP, NRT, ODS, OPO, ORD, OTP, PFO, PRG, PRN, PSA, PUJ, RIX, SAW, SBZ, SDQ, SIN, SJJ, SKG, SKP, SOF, SPU, STN, STR,  SXB, TGD, TIA, TLL, TRN, TSF, TSR, TXL, VAR, VIE, VLC, VNO, WAW, WRO, YUL, YYZ, ZAG, ZNZ, ZRH, ZTH...

adsailton92

Salut,
Mai jos, un filmulet cu iarna pe ulitele Oradei, centura orasului, drumul spre Baile Felix si in incinta statiunii. Sper sa va placa!
...undeva un echipaj de dezapezire care trece cu lama ridicata:)

http://www.youtube.com/v/12GSvsokLKc
Drumuri Bune!


ciprebbe

Consuma mai mult cu lama coborata si la sfarsitul programului nu ii mai ramane destula motorina sa o vanda....
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

nenea_hartia


sebba

nenea, astia-s in evu mediu inca, aduna zapada sa-si faca apa de ploaie, sa se spele pe cap! nu vezi ca nici masini parcate care sa-i incurce nu au? :lol:

problema e ca paduchiosii nostrii stau nespalati daca nu ploua! :lol:
Sailing away! S/Y Haimana

MRS

Quote from: Ionut on December 11, 2012, 09:19:54 PM
Magheru One arata foarte bine. :) Ce bestial ar arata tot bulevardul cu cladirile asa reabilitate... 8)
BTW, s-a finalizat si anveloparea/reabilitarea fatadei blocului Scala
:cheers:


A, AL, B, BG, BiH, CA, CH, CY, CZ, D, DK, DOM, E, EG, EIR, EST, F, FIN, GB, GR, H, HR, KOR, I, ID, JP, LT, LV, MC, MD, MDV, MK,  MNE, MT, NL, PL, PT, QA, RKS, RO, SIN, SK, SLO, SRB, SYR, TH, TR, TZ, UA, UAE, US, V

IATA: AAL, ADB, AMS, ATH, AYT, BBU, BCN, BEG, BGY, BHX, BKK, BLQ, BRI, BRU, BUD, BVA, CDG, CGN, CIA, CRL, DCA, DLM, DOH, DPS, DTM, DUB, DUS, DWC, DXB, EMA, FCO, FLR, FMM, FRA, HAM, HEL, HND, HRG, IAS, ICN, IST, JFK, JMK, JTR, KBV, KGS, KIV, LCA, LGA, LHR, LIS, LTN, LWO, MAD, MLA, MLE, MUC, MXP, NRT, ODS, OPO, ORD, OTP, PFO, PRG, PRN, PSA, PUJ, RIX, SAW, SBZ, SDQ, SIN, SJJ, SKG, SKP, SOF, SPU, STN, STR,  SXB, TGD, TIA, TLL, TRN, TSF, TSR, TXL, VAR, VIE, VLC, VNO, WAW, WRO, YUL, YYZ, ZAG, ZNZ, ZRH, ZTH...

ciprebbe

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

sebba

Quote from: BoGDaN on September 06, 2012, 04:15:16 PM
pentru amatorii de filmari de autostrazi retro, am gasit asta, anul 1988. mi se pare inca actual...bineinteles cand vorbesc de Germania coloana sonora nu poate fi decat Kraftwerk.


http://www.youtube.com/v/_-IbxoPxI5o

neavand ce face p-aici p-acas' am inceput sa bantui de nebun pe forum si am revazut si clipul asta
voi ati abservat ca TIR-urile lipsesc aproape in totalitate? :o
Sailing away! S/Y Haimana

ciprebbe

Sebba explicatia e simpla ...era filmata in a 2 a zi de Craciun...cand nu au voie sa circule, fiind zi libera

"Von Bremen nach Hamburg am 2. Weihnachtsfeiertag 1988."
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

sebba

aaaa.... asa da! chiar nu m-am uitat la data filmarii!
Sailing away! S/Y Haimana

Rashid

#283
Asta vara, zona Dorobanti....
:lol:
http://www.youtube.com/v/B1a4KiMEX2c

Ionut

Facatura. :D
Dar very funny! :lol: