News:

Video 18.06 Autostrada A0 A1-DN6, DN4-A2.

Main Menu

Drumurile vecinilor Romaniei

Started by Cristi232, May 07, 2012, 03:49:55 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Tavi

Da, asa este planul si sunt sanse reale.

Ciprianul

Ce se mai aude de M35 Debrecen - Berettyoujfalu ?
Romania....o tara unde toti dar absolut toti pot face un ban...egal CUM dar fac.

pentium10

este asfalt pe 80% din m35
si vor sa deschide anul acesta pana la Beretttyoujfalu
Waze advocate, Google Developer Expert, In Mures

Ciprianul

Fain. Dar vama la Bors pe autostrada cine o face? Noi sau vecinii?
Romania....o tara unde toti dar absolut toti pot face un ban...egal CUM dar fac.

horatiu.cosma


Ciprianul

De aia se vede pe satelit ca au intrat ceva pe teritoriul tarii cu terasamentul
Romania....o tara unde toti dar absolut toti pot face un ban...egal CUM dar fac.

horatiu.cosma

Unde? Ungurii fac vama, dar la ei în țară.

Ciprianul

Daca te uiti bine se vede ca au trecut cu terasamentul de linia de granita. Sau poate nu am vazut eu bine
Romania....o tara unde toti dar absolut toti pot face un ban...egal CUM dar fac.

danutzu_1069

Nu au cum sa treaca...
Se vede clar unde va fi vama la ei...

Earthchild

Pacat. Eu i-as lasa sa intre cu terasamentul si peste frontiera. Nu mult, doar pana la Nadaselu.

TibiV

Mama proștilor este mereu gravidă... :)

danutzu_1069


Dominik

Asa s-a facut protocolul intre noi si ei, pe A1 la Nadlac II construim noi punctul de frontiera, iar pe A3 la Bors il vor construi ei...sa scris in presa acest lucru acum 3 ani cand a fost inaugurat punctul de trecere Nadlac II
You're in Steelers Country

laszlo.robert

Acordul cu vămile și cine construiește :Vama Nădlac partea română și Vama Biharia partea maghiară a fost semnat de către Anca Boagiu cînd era Ministrul  la transporturi.
În contractul de construcție M4 Berettyóújfalu- granita Hu/Ro este specificat "Punct de trecere a frontierei de tip TEMPORAR".Cred că la faza asta partea maghiară speră că România să intre în Schengen mai mult decât noi înșine.

Ciprianul

Romania....o tara unde toti dar absolut toti pot face un ban...egal CUM dar fac.