News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

NGC

Sa mai facem o intersectie de multimi.



Peste cateva saptamani iti spunem un secret. :lol:

TibiV

"It's not me !"...
Dar bine faci ce faci...
Mi-am luat 4 in ultimele 4 ore... ;)
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

vancouver

Ce te faci cu cei 3 utilizatori hidden?
Prioritatea zero: A1 Sibiu - Pitești. Prioritate zero virgulă zero: A0 centura București. Importante: A7 Ploiești - Bacău - Pașcani - Suceava; A13 Sibiu - Brașov - Onești - Adjud; A3 Cluj - Oradea; A3 Ploiești - Brașov; A12 Pitești - Craiova; A8 Pașcani - Iași; A4 Constanța - Vama Veche. Toate NUMAI SI NUMAI cu fonduri europene. Un NU categoric oricărei forme de taxare la km pe autostrăzi.

NGC

II gasim si pe ei. Exista metode.

TibiV

Quote from: TibiV on May 04, 2017, 01:06:35 AM
Mi-am luat 4 in ultimele 4 ore... ;)
5...
Ca a mai trecut o ora... ;)
E frustrat rau...
(La asta cu "frustrat rau" o sa mai iau vreo 15 in urmatoarele 24 de ore !... :lol: )
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

GDPR

De pe wiki.simplemachines.org citire: "Set the minimum posts needed to modify karma - Administrators can set a minimum number of posts that a user must have before they can raise or lower someone's karma."

Ce zici Ionut?

NGC

Cred ca acea setare e deja facuta, dar poate ca respectivul are deja acel numar minim de postari.

Trebuie vazut cine a mai fost hidden astazi intre 00:25 si 01:30. Unul din cei 3 hidden am fost eu.

perfidus

TibiV, te-ai luat de betivi si asistati pe forumul de tuneluri feroviare si e offtopic :D.
Autostrada Pitesti - Craiova (A12) e ingropata. Se prefigureaza Drumul Expres CrPit (DEx12).; Contract semnat Tr.1 12.2018 - Tirrena Scavi ; Tr.2/L1&L2 finalizat - Spedition UMB ; Semnare contract Tr.3 si Tr.4 16.09.2020  - Spedition UMB ; Licitația pentru ,,Centura de ocolire Craiova Varianta Sud DN 56- DN 55- DN 6" - contract semnat 14.01.2022 - Rizzani de Eccher; "Constructia Variantei de Ocolire Targu Jiu – Finalizare Lucrari" - contract semnat 22.09.2020 - S.E.C.O.L. - stadiu lucrari 60%; "Reabilitare DN 6, Alexandria – Craiova, Lot 2: km 132+435 – km 185+230 – Relicitare" - contract semnat in 08.03.2022 - Ozaltin Inșaat

TibiV

Recunosc...  :-[
Oi fi "dat" taman in "prietenul" nostru ?!....:o
:cheers:
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

GDPR

Pai cum sa nu te cuprinda revolta? In zona Galati sunt lucrari incepute in '89 (electrificare cf si gara noua), respectiv '96 (refacere tunel) si nefinalizate nici pana in ziua de azi. Cat de incompetente pot sa fie autoritatile? In schimb viseaza pod suspendat...

GDPR

Tibi, vad ca mergem in tandem, avem un "fan". Mai baga si tu o lauda la stapanire, sa iei un plus  :p

Ionut

Tineti minte care era nivelul karma negativ inainte de a incepe sa luati dislike si imi spuneti peste cateva zile.

voicul

Quote from: TibiV on May 04, 2017, 01:18:27 AM
Quote from: TibiV on May 04, 2017, 01:06:35 AM
Mi-am luat 4 in ultimele 4 ore... ;)
5...
Ca a mai trecut o ora... ;)
E frustrat rau...
(La asta cu "frustrat rau" o sa mai iau vreo 15 in urmatoarele 24 de ore !... :lol: )

Eu recunosc: ti-am dat acum un 1, dar cu plus, pentru efortul constant cu poze.
I-am dat si lui NGC20 un +1, pentru informatia exacta si prompta.

Personal cam imi iau un -1 la fiecare post care il pun in (atentie) Nivel national - Rutier sau Bucuresti-Ilfov, pe restul de topic-uri ... nu (prea).
Dar stiu ca mai mananc cate o litera, din graba si entuziasm (typo). Am zis ca poate de asta.

Apropo NGC20: sa salvezi si userii care sunt inainte de a pune post-ul, pentru ca poti sa iei -1 si sa iasa user-ul pana vezi cine e online. Si e posibil sa fie mai multi pusi pe aceeasi directie "-"

ovicor

@voicul, daca-i vorba de mancat litere, doi de "i" cand e "i" accentuat, etc., multi ar trebui sa fie plini de "dislike"-uri, in frunte cu Rocklee. Dar trebuie sa apreciem aportul si entuziasmul sau. Uneori ma deranjau greselile lui, dar daca analizezi orele la care posteaza, dupa un lung periplu pe santiere, nu poti decat sa-i fii recunoscator. Veniti cu informatii utile, greselile, uneori de tastare, va sunt dinainte iertate !

alexandru_m

Ce pot sa spun decat ca ieri am postat link din hotnews si am scris ca felicit API pt filmarile si postarea preluate in presa si am luat si eu dislike.

Pana la urma sunt doar niste cifre si karma asta, userii fideli apreciaza munca depusa de NGC, Tibi, rocklee si altii. Din punctul meu de vedere cei care dau dislike pot sa si-l bage adanc undeva  8)