News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

5 Members and 80 Guests are viewing this topic.

Pellady


cricric

Care e problema cu Straco? Ce se intampla cu ei de au ajuns in halul asta?

Shhhh

Asta poate fi atat o veste buna cat si una rea presupun...

QuoteCNSC se va desfiinţa, iar atribuţiile instituţiei se translează în domeniul judiciar

Consiliul Naţional de Soluţionare a Contestaţiilor va fi desfiinţat cât mai curând, deoarece este mai corect ca atribuţiile instituţiei să fie trecute în domeniul judiciar, unde va fi aplicată o procedură foarte scurtă, specifică achiziţiilor publice, a anunţat ministrul Justiţiei, Mona Pivniceru.

http://www.mediafax.ro/social/pivniceru-cnsc-se-va-desfiinta-iar-atributiile-institutiei-se-transleaza-in-domeniul-judiciar-10679897

Pellady

Mersi de poze domnilor Marian si Eduard.

mariansb

Cu placere! Vor mai fi, cu siguranta!
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

Ionut



OMG. Merita pusa din nou. :shocking:

Multumim mult de poze si de stiri, baieti! :cheers:

Pellady

#5841
Comisia Europeană s-a săturat de neseriozitatea românilor: riscăm să pierdem finanţarea pentru autostrada Timişoara-Lugoj

http://m.adevarul.ro/locale/timisoara/comisia-europeana-s-a-saturat-neseriozitatea-romanilor-riscam-pierdem-finantarea-autostrada-timisoara-lugoj-1_514afe8b00f5182b85382875/index.html

Si eu m-am saturat de astia, din iunie de cand au venit n-au aprobat nici o licitatie,execrabil, incompetenta maxima.

Ionut

Hai mai baieti, iar politica?

Stie cineva daca se misca UMB pe-acolo? Poate da cineva o fuga prin zona? Ma gandesc ca daca pe Gilau-Nadaselu au pus niste borne topo... stiu eu, poate misca si pe-acolo.

delacroix


Ionut

Aliniamentul se poate vedea (cu mici bucati lipsa) de la Sibiu si pana la Deva pe Google Earth! :D (Eu am doar plugin de Google Maps si se vede foarte bine.)

SB76UFO

#5845
De ieri, se pare ca s-au apucat mai serios de podul peste autostrada spre Rusciori . Au adus mai multe utilaje. O parte din ele lucrau azi la ora 17:30.















"Prostia este eternă și invincibilă"

SB76UFO

#5846
Cine ghiceste unde este facuta aceasta poza primeste un cadou si o veste.

"Prostia este eternă și invincibilă"

penad2007

#5847
Quote from: SB33UFO on March 21, 2013, 08:11:25 PM
Cine ghiceste unde este facuta aceasta poza primeste un cadou si o veste.
Comuna Sura Mica (se vede din poze). Stie cineva cum va arata nodul?

cricric


SB76UFO

#5849
Pai se pare ca s-au apucat in sfarsit de iesirea de pe autostrada din dreptul comunei Sura Mica










"Prostia este eternă și invincibilă"