News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

[TM] Canalul Bega

Started by MHN, January 08, 2013, 04:56:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Chagall

Reabilitarea malurilor Canalului Bega

Statii de vaporeto





Alei pietonale si piste de biciclete





Mai multe poze gasiti aici:)
The Guardian: "Autostrăzile din România sunt ca vampirii, toată lumea a auzit de ele, dar nimeni nu le-a văzut"

Chagall

Amenajarea "rampei amonte pentru interventii de urgenta". Conform planului, in acest loc va fi o macara mobila si o magazie.

Locatia



Stadiul lucrarilor















Mai multe poze si detalii gasiti aici
The Guardian: "Autostrăzile din România sunt ca vampirii, toată lumea a auzit de ele, dar nimeni nu le-a văzut"

Chagall

Cateva poze de azi (07.02.2014) din zona Iosefin





The Guardian: "Autostrăzile din România sunt ca vampirii, toată lumea a auzit de ele, dar nimeni nu le-a văzut"

Chagall

Poze de azi (28.02.2104)









Mai multe poze aici.
The Guardian: "Autostrăzile din România sunt ca vampirii, toată lumea a auzit de ele, dar nimeni nu le-a văzut"

iuli

Multumesc de poze! Ce bine ca le-ai pus, eu am uitat sa va zic ca de marti au inceput sa scoata dalele alea mizere.
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

MHN

Eu ii invidiez pe Chagall si pe Doppler ca au timp si energie sa circule atat prin oras, pentru a monitoriza proiectele in derulare.
Multumim pentru imagini.

Chagall

Avantajul de a avea jobul si de a locui aproape de centrul orasului.  :)
The Guardian: "Autostrăzile din România sunt ca vampirii, toată lumea a auzit de ele, dar nimeni nu le-a văzut"

Chagall

The Guardian: "Autostrăzile din România sunt ca vampirii, toată lumea a auzit de ele, dar nimeni nu le-a văzut"

Harry


iuli

Lemnul acela nu face parte din proiect. E doar o terasa care se deschide pe malul canalului pe perioada verii.
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

Harry


Chagall

Reabilitarea malurilor Canalului Bega











Mai multe poze gasiti aici.
The Guardian: "Autostrăzile din România sunt ca vampirii, toată lumea a auzit de ele, dar nimeni nu le-a văzut"

Harry


Chagall

Poze de azi 10.04.2014





Mai multe poze gasiti aici.
The Guardian: "Autostrăzile din România sunt ca vampirii, toată lumea a auzit de ele, dar nimeni nu le-a văzut"

Harry