News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


iuli

Asociatia Pro Infrastructura a luat pozitie fata de asta aici.
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog


igorashu

 :o Fabrica de Glucoză...



și un comentariu care mi-a plăcut: străzile sunt atent monitorizate  :lol:

stangabriel

Da, am vazut si eu Monitorul de Glucoza . Azi au astupat cu ciment, urmeaza asfalt. Sper sa astupe si celelalte gropi, e dezastru strada, astepta largirea.

rocklee


ashbird

Fie sa renasca numai cel ce har/Are de-a renaste, curatit prin jar,
Din cenusa-i proprie si din propriu-i scrum,/Astazi ca si maine, pururi sï acum!

Earthchild

O fi de pe santierul unui tronson de autostrada?



horatiu.cosma

Cred ca e de pe Gilau-Nadaselu.

dr4qul4

l-a pus si ciprebbe pe A3   :D
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024


florin74

Pentru cei care vor sa plece in Grecia saptamana viitoare. Bancile vor fi inchise toata saptamana se pare, asa ca plecati cu caramida de bani dupa voi.

TibiV

Sau mai bine nu plecaţi...
Grecii sunt cam nervoşi, si nimeni nu îşi doreşte caroseria " tunată " cu cărămizi sau cocktailuri Molotov...
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

anacronox

tot legat de Grecia: "sources said that ATM withdrawals would be limited to 60 euros per day per account and that banks would remain closed for at least the next six working days, including the day after the referendum on the institutions' proposals to Greece. Visitors to Greece will be able to withdraw cash up to the limit set by their bank. "

yetiman

Asa s-a anuntat si la stiri, dar riscul este altul:
Posibil ca la bancomate sa fie cozi foarte mari si/sau sa se termine banii din aparat si sa dureze pana la reumplere, ceea ce va mari cozile si mai mult. Iar unele hoteluri au anuntat deja  ca nu vor accepta plati cu cardurile bancare.
,,Pe hoţii mărunţi îi trimitem la închisoare, iar pe cei mari îi numim în funcţii publice." — Esop
,,Greşelile politicianului sunt crime, căci în urma lor suferă milioane de oameni nevinovaţi, se împiedică dezvoltarea unei ţări întregi şi se împiedică, pentru zeci de ani înainte, viitorul ei." — Mihai Eminescu