Autostrada A3 București-Borș

Started by Ionut, September 14, 2011, 08:14:47 AM

Previous topic - Next topic

3 Members and 10 Guests are viewing this topic.

Ionut

De plictiseala fac o poza la stâlpii cu LED. Arată bine.



Powered by API/PUM imgur uploader

ciprebbe

Zi ca le trimitem filmarea, tot de pe A3, dar de la Iernut in care a ajuns sa stea trenul la bariera :))
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

rota

Bucovina sustine autostrada A7
Pariu 500 lei: UMB termina tot Buzău - Focșani, 4 loturi, 82 km pana in 5 iulie 2025!

Ionut

Se pare ca se sta după ISC. Tot verifica. :lol:
Între timp s-a făcut noapte.



Powered by API/PUM imgur uploader

roadrunner

incredibil, lipsesc indicatoarele de obligatoriu pe dreapta si interzis pe stanga la intrarea pe autostrada

Ionut

Voiam să merg până la Moara Vlasiei și să filmez de la bord dar nu are sens. O sa merg alta data. Din ce a zis Șerbănescu, se deschide și nodul Moara Vlasiei. Facem vizita pe zi acolo. Acum dam o tură până la DNCB si inapoi.

Bine. Mai întâi să deschidă. :lol:

Ionut

^ Acum 5 minute au adus indicatoarele și le-au pus. Unul de interzis și unul de ocolire. S-A rezolvat și asta. :) Sunt de-alea de șantier. :) Urmează probabil în zilele următoare varianta finala.

voicul

În sfârșit, prima autostradă urbană din România ar putea fi dată în folosință - VIDEO A3 si niste povesti stiute pe forum.

https://stirileprotv.ro/stiri/social/in-sfarsit-prima-autostrada-urbana-din-romania-ar-putea-fi-data-in-folosinta.html

Ionut


pasa_andrei

#19224
Hai ca asteapta lumea din Pipera sa deschida autostrada, ca sa putem pleca si noi acasa . Am rupt F5 !!!

wrumwrum

exact, eu nu plec de la munca pana nu se deschide autostrada!

Ionut

Încă așteptăm. :) Poliția e pusă acum la intrari ca sa nu mai intre lumea, unii intrau si dădeau o tură. Nu mai e mult. Cred. :lol: Toată lumea e in masini. Asteapta.

paulmare


alexbb

Ce mai verifica ISC? Ca nu cred ca mai sunt pe teren... Avem noi functionari care mai lucreaza vinerea la ora 17:30?
Eu vin spre Bucuresti, sper sa ii dea drumul pana la 18:00 :).

Ionut

Verifica de toți banii. :lol:
Încă stăm.

Pe Petricani este coada continuă prin fața autostrăzii. Au iesit oamenii de la muncă.