News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A3 București-Borș

Started by Ionut, September 14, 2011, 08:14:47 AM

Previous topic - Next topic

2 Members and 41 Guests are viewing this topic.


ciprebbe

Gata, spor la zapacit neuronii(cine nu rezista poate seta speed-ul mai mic in youtube)



Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

reed

#16277
 :cheers: Good job Ciprebbe
L.E. presupun ca intre culeiele din canalul provizoriu vor veni ultimele grinzi.

Nelu63

Frumoasa filmare Ciprebbe felicitari, ce bine ar fi fost sa se lucreze in ritmul filmarii pe santierele tarii.  Ar fi putut fi gata toate autostrazile la termen.

ciprebbe

#16279
^^
Ultimele vin fix alea de unde e senilata mare pozitionata in filmare.
Se merge cu montatul spre lotul UMB si se pun toate grinzile dincolo de Somes apoi se revine la pilele in constructie si se inchide cu deschiderea de la senilata. (am scris eu ca sa nu se repete Cristi :) )
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

voicul

Super filmarea. Zici ca defapt Deme te-a angajat sa le faci o prezentare :)

prd.marius

Super filmare :D
Ce frumos se "ridica" o grinda in 5 minute :))

alecu26

Macarau mica e instalata la cm. foarte stramt acel loc.
Drumurile noastre POATE;

alinuttt

Spațiul de servicii de pe loutul Strabag e foarte avansat, clădirea este vopsită. Nu am poze căci am camera foarte slabă la telefon :(

Ionut

Uite ca a pus CNAIR poze pe Facebook de la CIC si din spatiul de servicii (lot Strabag).




















ciprebbe

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

Ionut

:lol: Sper ca da. Oricum, vedem in octombrie cand ar trebui sa fie gata. Dar va fi, totusi, gata in octombrie? :D

AlexC

Nu inteleg de ce ne amagesc cu CIC cand autistrada o sa fie circulabila de la Campia la Tg Mures la pastele cailor.

Scuze de limbaj dar fac drumul acesta cam de 2 ori pe saptamana

horatiu.cosma


voicul

Astaldi care chiar tace si face. Culmea pare ca face mai mult decat Strabag (nu e neaparat realizarea lor, ci minus la Strabag).