News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A3 București-Borș

Started by Ionut, September 14, 2011, 08:14:47 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

marisRO

#10680
Poze A3 - Ungheni-Sanpaul 03.09.2016












danutzu_1069

Da, pot sa spun si eu ca se lucreaza in zona. Unde se termina autostrada facuta, a aparut un "munte" de pamantsi mai multe utilaje isi fac de lucru pe aliniament, pana in culee. Si spre CF, este ceva activitate s-a facut un pic de decopertare.

alexbb

Da, chiar a aparut un numar mare de utilaje la Popasului. O alta surpriza placuta a fost ca au aparut utilaje si la nodul de la Moara Vlasiei, au curatat o portiune de teren langa calea ferata dezafectata. Sper sa lucreze pentru A3. Poate in weekend fac si niste poze.

panda_no 5

Camioanele parcate linga str Popasului , si sunt vreo 10-12, au toate numere de inmatriculare de Caras Severin.
Nu am reusit sa fac poze pentru ca se intunecase.
E activitate zilnica si de-o parte si de alta a str Popasului dar nimic spectaculos.
Dincolo de calea ferata pe terenul ce tine de sectorul 2 nici o activitate vizibila inca.

Ciprianul

#10686
marinul@ ai văzut ceva mișcare pe Suplac Borș? Sa vedem cum respecta Corsan ultimatumul dat de Ministru.

Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

Romania....o tara unde toti dar absolut toti pot face un ban...egal CUM dar fac.

marinul

cand voi avea vesti noi si la ce sa fac poze cu siguranta vor aparea aici. sper ca pe curand

rvemis

#10688



rvemis

Relativ la Popasului...f ciudat de ce tot ce au escavat au pus pe traseul autostrazii..ma refer la mormanul ala de pamant

myid


anacronox


Dominik

Pe cand o noua filmare pe tronsonul Gilau-Nadaselu ? Sa inceput sa se asfalteze si in zona padurii deja ?
You're in Steelers Country

csebi24

#10693
Mai degraba niste presiuni sa se faca odata podul peste Somes. Degeaba e gata Gilau-Nadaselu aplaudam toti si nu putem folosi autostrada.

laszlo.robert

Parca zicea Homor ca licitatia a fost lansata (pod Somes) si cu lotul Ungheni-Tg. Mures vor fii primele ce apar in Seap.Are cineva informatii ?
Pe loturile Geiger si Straco nu s-a acordat avansul ori l-au refuzat ei ? vazind ca Astaldi si Strabag l-au primit.