News:

.

Main Menu

Ghicește drumul

Started by bogdymol, March 12, 2013, 10:50:13 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

dr4qul4

ala e. E deshis. Dar trebuie sa ai curaj sa treci pe acolo. Si suspensii
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

Cristi N

Am fost pe acolo vara trecuta cu bicicleta, cred ca am consumat jumatate de tub de Autan si daca ma opream tot roiau tantarii in jurul meu. Din punctul meu de vedere drumul ala ar trebui desfiintat impreuna cu multe altele de prin padurea aia dar inainte e nevoie de cateva basculante care sa care gunoiul de acolo.

Cristi N

#1562
Ramasesem dator de luna trecuta asa ca ca o sa pastrez trendul setat de dr4qul4: poza de la bord, noapte, drum celebru si in apropiere de capitala.





Powered by API/PUM imgur uploader


LE
In loc de hint: becurile au fost aprinse de curand pentru prima oara. :)


bgd77

E breteaua care trece pe sub A3, la intersectia cu DNCB? Cea care pleaca din giratoriul dinspre Stefanesti pentru a intra pe autostrada in directia Bucuresti?

Adica aici?

https://www.google.ro/maps/@44.5238818,26.1767763,3a,60y,285.6h,86.54t/data=!3m6!1e1!3m4!1shtgGecrpdx1DXHtVLeMjUg!2e0!7i13312!8i6656

Cristi N

Exact aia e. Cand am descoperit ca s-a aprins lumina am postat intai in topicul asta si am asteptat putin pana sa scriu la A3. :)

bgd77

Hint: Nu e in Romania, dar e in apropiere.  :D




Powered by API/PUM imgur uploader

pasadia

Prin Serbia, pe la Cazanele Dunarii?

bgd77

Nu, este undeva in Bulgaria. Probabil multa lume trece pe acolo cand merge in vacanta in Grecia.

drrond7

Carpe Diem!

bgd77

Nu, este mai la est. Drumul trece chiar pe sub un oras.

dr4qul4

Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

bgd77

Nope, cum spuneam e mai la est si trece chiar pe sub un oras. De fapt, cum se vede din poza, sunt 2 tuneluri.

E pe drumul spre Thassos.


bgd77

Corect, e Veliko Tarnovo.

pasadia

Ar trebui sa fie usoara.