News:

Doar 30 minute de editare!
Poți edita propriul mesaj timp de doar 30 minute după ce l-ai scris!

Main Menu

Ghicește drumul

Started by bogdymol, March 12, 2013, 10:50:13 PM

Previous topic - Next topic

1 Member and 2 Guests are viewing this topic.

zugravu

Am si eu o fotografie:





Powered by API/PUM imgur uploader

Presupun ca e simplu.

reed


Marius

Conform regulilor, cel care are dreptul de a pune o poza e dragos76. Eu zic pas, pentru moment, il astept pe dragos :)

dr4qul4

daca cel care ghiceste nu pune o poza in cateva zile, atunci oricine poate posta o alta poza.
Cum tu ai ghicit ultima poza, atunci e randul tau sa pui una. Daca zici pas, atunci oricine poate sa puna
Pariu cu Radu_A. 200 lei  (la API). El zice ca UMB pana la sfarsit de 2025 termina: A7 pana la Bacau, Dx6, A0 si DX12 T4. Eu sunt mai pesimist

zugravu

Nu e Prislop, dar directia e buna. Nu am  stiut ca nu am voie sa pun aici o poza.  :-[

bogdymol

Poza poate e de pe DN17C, spre Bistrita?
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

zugravu

Tot mai aproape ... un pic mai spre vest ...



Allex

Puneti si voi poze din romania daca tot se afla topicul in categoria "Nivel national". Nu toti suntem plimbati prin lume...
"Asta-i ţara tuturor imposibilităţilor"

DN2 - E85 | Monitorizare A7 Autostrada Moldova

Liviu M


Europiu

Corect. Dar Alex are dreptate.
The problem with the world is that the intelligent people are full of
doubts, while the stupid ones are full of confidence (Charles Bukowski).

Liviu M

E randul meu, nu?  ???
Eu de fapt pozam apusul...


TibiV

Nu spun, sa ramana secret!...
:lol:
Frumos...
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

JohannDB

Nici eu nu spun, dar aici la pasaj căutam să văd cam de pe unde este luată poza... După amănunte, mă duce gândul la amplasarea fotografului în blocul de pe Griviței, cu "Easy Credit" la parter, de lângă pod, corpul de bloc, de pe stânga, spre Gara de Nord, în continuarea imediată a blocului "de colț" care are sucursala BCR-S, undeva de la etajul 3 sau 4 (înălțimea la care se află corpul de iluminat al stâlpului din Griviței, pe partea dreaptă spre linii, cam al doilea stâlp)..... Zoom-ul și lumina de apus, nu mai dau amănunte despre Kaufland-ul din zonă....