Mission X: filmari din avion ale obiectivelor de infrastructura

Started by Ionut, July 02, 2012, 10:59:41 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

alin_simeriaveche

eurocopter, ceva filmări pentru luna Noiebrie? Există posibiliateat sau doar la anul?

Eurocopter

Daca tine vremea cu noi da, vom face o ultima filmare pe A1.

florin74

Quote from: Eurocopter on October 31, 2013, 11:48:57 AM
Daca tine vremea cu noi da, vom face o ultima filmare pe A1.

Tinand cont ca  segmentul Sebes Orastie e practic gata, cred ca de interes a ramas doar Sibiu-Sebes.

alin_simeriaveche

Quote from: Eurocopter on October 31, 2013, 11:48:57 AM
Daca tine vremea cu noi da, vom face o ultima filmare pe A1.
Asta înseamnă că săptămâna viitoare, nu? Mai avem  o săptămână de vreme frumoasă. Deși pe internet arată aproape două prin zona Sibiu Deva

ovicor

Cred ca e parerea unanima ca Eurocopter merita respectul si recunostinta noastra. Cat priveste "sincopa" de la ultimul demers, asta e, cu toti asteptam cu sufletul la gura o noua filmare < par avion >, dar il rog sa nu-l afecteze prea mult.
Desigur ca o filmare cap- coada din avion da o alta imagine asupra stadiului lucrarilor, dar avem reporteri zelosi la sol, plus acesti "oameni minunati si masinile lor zburatoare" care, punctual, dau o imagine chiar mai edificatoare decat filmarile lui Eurocopter.

Ionut

Eurocopter, deci nu mai apuci sa zbori, cred ca e evident, nu? Sa ne spui cum stam cu bugetul, daca a mai intrat ceva.

Lupul81

Life is a fight.....enjoy !

Eurocopter

Scuze baieti nu am mai urmarit thread-ul acesta o vreme. Da, e clar de ceva vreme ca sezonul de zbor e inchis. Urmatoarea filmare va fi la primavara pe cand vremea o va permite. Bugetul ramas este de 880 RON, au mai intrat 300 RON de la ultimul update.

Eurocopter

Salutare, daca ramanem cu temperaturi pozitive si zile insorite in cateva saptamani s-ar putea sa apara prima filmare de anul acesta. Razie la Impregilo!  :)

davyl

Eurocopter, trimite-mi si mie te rog frumos coordonatele Paypal (pe privat). Vreau sa mai trimit si eu ceva...

Eurocopter

Precum ne-a obisnuit cu promptitudinea, Davyl este prima persoana care contribuie anul acesta la bugetul de filmari. Asta inseamna ca bugetul disponibil a ajuns la 1105 RON.

Ionut

Eurocopter, sa ne spui te rog cat a fost distractia de ieri, sa fac bugetul si socotelile. :)

Cred ca urmatoarea filmare ar fi Dumbrava-Soimus, peste vreo luna sau ceva mai ales daca avem raportari de la sol ca se lucreaza pe toate cele 3 loturi. Altceva oricum nu prea mai avem ce filma. Poate doar bogdymol si/sau sebba sa puna de o filmare in vest.

sebba

am tot zis sa iau legatura cu baietii cu avioane din zona dar n-am apucat pana acum
o sa o fac zilele astea

ce ar fi de filmat? Arad-Nadlac? Izvin-Sanovita?
Sailing away! S/Y Haimana

radutm

cont inchis

bogdymol

Il las pe sebba sa filmeze in zona aceasta. Eu nu voi mai putea face acest lucru.
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele