Mission X: filmari din avion ale obiectivelor de infrastructura

Started by Ionut, July 02, 2012, 10:59:41 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

bogdymol

Sper ca pe la sfarsit de Septembrie - inceput de Octombrie. O sa va mai anunt cand aflu ceva nou :)
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

Ionut

Ups, mica erata: sunt in total 2310 RON (am pus eu 80 RON de doua ori la socoteala :lol:). Oricum probabil vor mai veni cateva contributii intre timp. :cheers:

davyl

Superba veste ionut! Deci exista buget pentru filmari si va mai creste, sunt sigur!

ciprebbe

Nu ma bate eurocopter!!!  da nu am putut rezista tentatiei

http://www.youtube.com/v/9pLmHLFrMs4
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

Ionut

Iar n-a pus watermark!!! >:(
Abia astept sa ma uit... maine insa. :D Seara faina, multumim Eurocopter pentru efort!!! Si tuturor celor care au contribuit cu banuti, desigur.

uhnucross

Salut.
Am gasit un link catre discutia voastra aici. Ideea voastra mi se pare super. Felicitari! Din cand in cand ma mai uitam la filmarile acelea aeriene si visam ca poate in vreo 15 ani o sa merg de la Bucuresti la Budapesta pe autostrada.
As dori sa contribui la aceasta activitate. Momentan o pot face donand niste banuti. Prefer un transfer PayPal sau un cont in €.
Daca nu aveti nimic impotriva reclamei, aveti un cont de facebook sau un site dedicat pe care puneti filmarile? Nu de alta, dar e mai usor de trimis la prieteni, cunoscuti, petru a mai atrage niste investitori.

Spor la lucru,
Florin

Eurocopter

Rog colegii (Ionut sau ciprebbe) sa furnizeze detalii potentialilor contributori. Sunt pana peste cap cu programul si de abia daca apuc sa termin cu filmuletele. Merci!

Ionut

Salut Florin! Bine ai venit! Vezi ca ai un mesaj privat. :)

ciprebbe

Am si eu in PM pe SSC noi doritori asa ca o sa le dau datele pt viitor si le vom contabiliza aici cu ionut
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

Ionut

In regula, imi dai si mie de veste ca de obicei. :)
@Eurocopter: man te rugam sa ne spui si scorul pentru acest zbor. :) :cheers:

davyl

Ionut, doar ce am trimis un mesaj pe privat, tie si lui Eurocopter cu mica mea contributie. Sa speram ca scorul ramas va permite inca o filmare cand Eurocopter va putea si mai ales se va impune o noua filmare.

Pana atunci multumesc tuturora si va asigur ca am vizionat fiecare secunda a filmelor cu mare placere! Excelenta initiativa!

Eurocopter

Quote from: Ionut on October 02, 2012, 01:23:14 PM
In regula, imi dai si mie de veste ca de obicei. :)
@Eurocopter: man te rugam sa ne spui si scorul pentru acest zbor. :) :cheers:

660lei (610lei benzina + 50 suplimentul). Ar ramane 1650lei daca nu ma insel plus ce mai intra prin noile contributii.

georgebt

Salut,

Vreau sa contribui si eu la initiativa voastra...Astept detalii  :D

Eurocopter

Quote from: georgebt on October 02, 2012, 08:22:09 PM
Salut,

Vreau sa contribui si eu la initiativa voastra...Astept detalii  :D

Salut si multumim pentru interes! Iti trimit un mesaj pe privat.

simba

Daca se poate as vrea sa contrubui si eu. Niste info si pentru mine va rog