Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 16 Guests are viewing this topic.

iuli

Autostrada se deschide saptamana viitoare, probabil pe marti sau miercuri.
Cine ma poate ajuta cu un o editare de brosura in photoshop?::)
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

Ionut


iuli

Not today :(
Inca sunt la serviciu.
Deci niciun voluntar de Photoshop?
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

asztalos

Va rog sa ma scuzati, colegii, dar care este portiunea exacta care se va deschide saptamana viitoare? De unde si pana unde? Va multumesc
P.S. : Chiar daca ar face autostrada pana la Sibiu sau chiar pana la Bucuresti, pe mine personal, fiind din Tg Mures, nu prea o sa ma ajute nici pe viitor...mai ales daca vreau sa ajung in tara vecina

Ionut

@iuli: nu-i bai, credeam ca ai ajuns pe santier de ai asemenea vesti. :) Legat de PS, eu unul nu stiu... :(

@asztalos: se deschide portiunea facuta de UMB Spedition, portiunea A1 Timisoara-Lugoj lot 1, mai precis intre Giarmata (nodul Giarmata de care tot auzi aici) si Izvin (la Izvin din DN6 pana in A1 se face un drum de legatura), este deja pe Google bucata activa. Si sa stii ca te ajuta si pe tine orice bucata de autostrada deschisa din simplul motiv ca degreveaza de trafic alte segmente.

asztalos

@Ionut : Iti multumesc mult. Am verificat prin Google Maps si asa este, m-am lamurit. Sper ca macar odata in viata asta sa ma pot duce pe autostrada de la Tg Mures (Ogra) pana la Budapesta, pe autostrada...

lucianxx9o

Quote from: iuli on September 27, 2012, 05:02:00 PM
Not today :(
Inca sunt la serviciu.
Deci niciun voluntar de Photoshop?

Salut Iuli, te pot ajuta eu cu PS. ;)
Lasa-mi numai mesaj cu e-mail


iuli

Daca sunteti cuminti o sa aveti parte mai incolo de surprize. De fapt nu mai sunt surprize de la mine dar stiti se fapt la ce ma refer.
Pana atunci va spun doar doua lucruri: autostrada se deschide miercuri, 3 octombrie si nodul de la Giarmata e terminat pe jumatate, adica dinspre Lipova spre Timisoara se circula pe sub pasaj iar senul giratoriu dinspre Lipova e aproape finalizat.
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

Ionut

Superb. Abia asteptam sa vedem poznele! :D
Multumim mult de tot pentru efort, bine ca ai chiulit de la munca. :lol:

PS: publicitate: pentru cei care nu urmaresc jurnalele de calatorie, vedeti ca am pus un milion de poze cu OTP si Praga aici. Si mai urmeaza.

iuli

Quote from: Ionut on September 28, 2012, 01:30:53 PM
Multumim mult de tot pentru efort, bine ca ai chiulit de la munca. :lol:
Psss... Ramane intre noi ;-)
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

udar

Iuli, ai ideie la ce ora se deschide miercuri pentru ca plec catre Bucuresti miercuri si vreau sa fac si eu bucata asta ?
:cheers:

iuli

Ora inca nu e stabilita, ori inca nu am reusit eu sa o aflu. Dar cum aflu fiti sigur ca va spun.
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

BoGDaN


iuli

-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog