News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A3 București-Borș

Started by Ionut, September 14, 2011, 08:14:47 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 25 Guests are viewing this topic.

Ionut

Acelasi loc. Limita Geiger-Strabag. In plan apropiat este un utilaj Geiger si pasajul, tot pe lotul Geiger. Imediat dupa se vad insemneze Strabag. :) Fix granita.










Ionut

STRABAG. KM 12+800, aproximativ. O zona de unde am ridicat drona pentru a filma. Cealalta drona. Azi am avut ambele drone pe santier. :)

Spre Targu Mures. :)




Inapoi de unde am venit, spre vest, spre Campia Turzii.



Ionut

STRABAG. Zona Valea Izvoarelor.

In zona e un depozit de agregate.







Ionut

Tot Strabag. Inainte de no fly zone, adica imediat inainte de a intra in zona de protectie a aeroportului. Este acel debleu de dinainte de aeroport.







Cu zoom, spre vest, spre Campia Turzii.



Ionut

Ultimul punct de ridicare al dronei. Lotul Strabag a fost filmat tot de Maverick dar cu drona lui Goose. :lol:

Aici suntem in nodul aeroport...

Ionut

Niste panorame. Stanga - spre Campia Turzii. Dreapta - spre giratoriul din nod/aeroport. Dreapta extrem - spre Acatari/continuarea spre Tg Mures.







Finalul A3... pentru moment. :)

Ionut

Ultimul set. Din nod spre Campia Turzii. Cu zoom.









Asta a fost tot. Pentru filmari trebuie sa mai asteptati.

Multumim constructorilor de pe cele 4 loturi (Straco, Astaldi, Geiger si Strabag) pentru acces, informatii si deschidere! Vom reveni. :)

Dominik

Superb fotoreportajul !!! Bravo baieti !!!  :cheers:  :popcorn:
You're in Steelers Country

ladposta

Multumim domnilor. Felicitari.

cryu

Multumim pt efort , asteptam cu nerabdare filmarea!!

Nelu63

Multumim pt. fotoreportaj si asteptam cu nerabdare filmarea. Se observa progresul dar mai este mult de lucru.

rocklee

multumim pentru fotoreportaj ... :D  ...asteptam si filmarile .. O:-)

pe PISI ...pe cand o iesire  8)

Iceman


voicul

Intradevar tur de forta API (si cu A1 de ieri).

Pare ca loturi incepute in 2016 vor fi gata inainte de cele de pe A1 si A10 care au fost incepute acum multi ani!

E bine, e rau sau e asa cum e?

alinuttt

#16484
Mă ancorez prea puternic de optimism dacă spun că la finele anului viitor s-ar putea circula de la Ungheni la Nădășelu pe autostradă?