News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A10 Sebeș-Turda

Started by ciprebbe, April 05, 2013, 03:16:31 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 24 Guests are viewing this topic.

hefaistos

Pe viitoarea autostrada probabil, apoi o bretea spre dreapta,
Pariu 500 lei: Pana la 31 decembrie 2024, se va deschide A7 intre Buzau Nord si Focsani Nord. data de initiere a pariului 2 octombrie 2023
Pariu suplimentar 200 lei: Se deschide traficul pe Lot 4 - Centura Focsani înainte de 15 iunie 2024.

carutasul

în pozele lui rocklee se vede că au început să niveleze sub pod, deci probabil "cândva" o să termine și o să devieze pe acolo. E destul spațiu să devieze și șoseaua și să circule și ei. Doar mă întreb dacă și cealaltă bretea e la fel de "faraonică" sau e doar o rampă obișnuită ( că asta ar explica de ce au început doar una)

hefaistos

La cealaltă au loc pentru rambleu clasic. Cred...
Pariu 500 lei: Pana la 31 decembrie 2024, se va deschide A7 intre Buzau Nord si Focsani Nord. data de initiere a pariului 2 octombrie 2023
Pariu suplimentar 200 lei: Se deschide traficul pe Lot 4 - Centura Focsani înainte de 15 iunie 2024.

voicul

@PlayStation - Nu - asa ramane, ca si podurile de peste DN1. Asa e modelul asta: ruginit. Rugina ramane la nivelul asta.

Earthchild


AlinC

ST2, pregatiri pentru ridicarea grinzilor la Oiejdea:


AkaManah

Quote from: hefaistos on August 29, 2020, 08:41:13 AM
La cealaltă au loc pentru rambleu clasic. Cred...

Nu cred ca au loc pe partea de jos. E Toskana Garden si parca e mai aproape decat casa langa care fac acum zidul. Oricum, cam pe vara viitoare se va face.

TibiV

Pariem ca la Oiejdea vor fi cele mai bine sprijinte grinzi din istoria constructiei de autostrazi din Romania?!....
O:-)
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

johnny348

Remember
poza facuta de gdo pe 5 nov 2016
Dupa aproape 4 ani vin si grinzile ... no comment !!!

Dominik

^^
Nu inteleg aluzia ? La Teius au picat grinzile, nu la Oiejdea.
You're in Steelers Country

Europiu

The problem with the world is that the intelligent people are full of
doubts, while the stupid ones are full of confidence (Charles Bukowski).

elion

#20546
La nodul Teiuş au distrus cele 5 grinzi depozitate.




Powered by API/PUM imgur uploader


Jallen

Desi e ceva infim cu cate mai sunt de facut pe lotul 2... ma bucur sa vad ca se mai misca ceva  :D

Granata06

^^ Nu sunt cele ma lungi. De 40 de m s-au facut destule. Cele mai lungi au fost de 44 de m daca nu ma insel.