News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A10 Sebeș-Turda

Started by ciprebbe, April 05, 2013, 03:16:31 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 35 Guests are viewing this topic.

carutasul

a venit Marcu e ca și terminat :)

AlinC

ST2 - balast stabilizat km 21:


alinuttt

De asfaltat se mai asfaltează undeva pe L2?

avumit

Catastrofa pe L2. Finisoarele alea mai mult stau. Timpul trece leafa merge. Dupa mine e groaznic acolo. Nu au la timp materie prima, se sta.

SorinMS

Eu nu zic că țin cu ursul dar dacă băieții lucrează tot în ritmul ăsta, s-ar putea să dea gata zidul de gabioane în 2-3 săptămâni. Cu totul.


Stefan01

#18441
Multumec AlinC pentru stirile proaspete de zi cu zi ! Apreciez mult ca nu-i slabesti din monitorizare. + infinit likeuri

"Pe autostrada A10 Sebeș-Turda lotul 2, un Aktor mai grăbit: Asfaltări în tandem cu două finisoare" + 2 drone in tandem la filmat  :lol:


danutzu_1069

Si inca un nene care plimba un trepied, tot pentru poze / filmari...
Astia-s veniti la spectacol... poate chiar or fi actori....

AlinC

Nenea ala cred ca filmeaza pentru Aktor. L-am mai vazut chiar inainte sa cada grinzile la km 25. Drona e un P3. Nu stiu insa ce fac cu filmarile sau pozele (am vazut pe filmare si un aparat foto) pentru ca nu le pun niciunde.

AlinC

ST1, asfaltari in apropiere de podul peste raul Ampoi:


AlinC


TudorM

Mai pun cate un petic negru pe unde este usor, sa aiba ce filma.. ceea ce este mai greu, structurile de beton, sunt lasate de izbeliste.

adiarc

Multumesc pt filmari

cu balastul stabilizat care trebuia scos,pana la urma cum a ramas?
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

AlinC

Inca nu se stie. Se asteapta testele!

Europiu

Testele sau rezultatele lor?
The problem with the world is that the intelligent people are full of
doubts, while the stupid ones are full of confidence (Charles Bukowski).