News:

Video 21.06 Autostrada A1 Pitești-Curtea de Argeș.

Main Menu

Traficul rutier în direct

Started by Cristi232, April 27, 2012, 02:33:18 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

marius_tm


Traficul rutier va fi restrictionat in Piata Constitutiei incepand de marti, 17 mai, ora 6,00 si pana pe 23 mai, la ora 24,00


http://www.hotnews.ro/stiri-administratie_locala-21002002-traficul-rutier-restrictionat-piata-constitutiei-din-bucuresti-perioada-17-23-mai.htm


TibiV

Cred ca este vorba de o operatiune importanta...

http://www.cnadnr.ro/docs/comunicate/Comunicat%20CNADNR%20SA%2020%2005%202016%20inchidere%20trafic%20DN%207.pdf

Quote
      Compania Naţională de Autostrăzi şi Drumuri Naţionale din România anunţă participanţii la trafic că în noaptea de sambata spre duminica (22.05.2016), în intervalul orar 04:00 - 07:00 se va închide circulaţia rutieră pe viaductul, Cârligu Mic peste Malul Lacului la Cozia, situat pe DN 7 la km. 200+615.
Recomandam conducatorilor urmatoarea ruta ocolitoare: Bucuresti - Ploiesti - Brasov - intersectie DN1 cu DN7 Vestem.
      În afara programului menţionat, circulaţia rutieră pe viaductul Cârligu Mic se va desfăşura pe jumătate de cale, cu dirijarea alternantă a traficului pe un singur sens de deplasare.
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

adiarc

Trafic blocat complet pe DN 14 ,la iesirea din Agarbiciu
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura


Hercule

Eu zic ca e o consecinta a "modernizarii" DN14, cu limitari stupide de viteza si linie continua aiurea. Dupa ce iti toci nervii marunt in Copsa - Axente Sever - Agarbiciu nu e de mirare ca unii o mai calca. Din pacate cu consecinte...

Deșteaptă-te române!

adiarc









PS - o a treia masina implicata a fost trasa pe platforma
Am semnalat de nenumarate ori ceea ce spune si Hercule....este perfect adevarat...
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

alecu26

Accident grav intre saliste si cunta? mai mult inspre Saliste? coada e pana pe autostrada.
Drumurile noastre POATE....
(100 Euro ca tronsonul Holdea Margina din A1 nu se va deschide complet la trafic in acest deceniu).

Ranger

Oare a fost vreo luna, de cand s-a inchis OS3, sa nu fie vreun accident grav intre Saliste si Cunta? Sau vreo saptamana fara tamponare?

Lvs_tm

Informatie de pe waze: accident cu 2 camioane.

adiarc

"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

alecu26

S-a deblocat. Waze nu mai arata rosu.
Drumurile noastre POATE....
(100 Euro ca tronsonul Holdea Margina din A1 nu se va deschide complet la trafic in acest deceniu).

mariansb

Am venit si eu dinspre Alba spre Sibiu pe la 16.45 si de la Miercurea traseul sugerat de Waze a fost prin Apoldu-Ludos-Toparcea-Ocna Sibiului-A1 nod Sura Mica.Am mers  pe aceste "judetene" , cum au facut si alti cativa.
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

TibiV

Accident pe DN1 în Otopeni, sensul spre București.
5 masini implicate, 4 raniti dusi la spital.
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

dr4qul4

Accident pe DN65 in Lunca Corbului. Smurd. Politie. Blocat complet.
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Deschideri 2024: Intaia Cocoasa + L3, Lotul Coni , T1DX12, A0L3,