News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

neaguionutu


Felicitari Ionut! La multi ani forumului , tuturor membrilor si cititorilor de forum!
Felicitari si tuturor membrilor care si-au adus contributiile pana in prezent!

Ionut

#991
Daca nu stiti campania Pro-RO din disputa cu britanicii. O campanie premiata, se pare. :)



Si multe, multe, multe altele foarte reusite aici. Si adevarate majoritatea fara sa fie tendentioase sau partinitoare. :lol:

Si video:
http://www.youtube.com/v/GzzB8C0ehO4

phb2

 :lol: BRAVO ! Les roumains ont un sens de l'humour irrésistible ; même l'humour anglais ne peut pas le surpasser  :lol:

ciprebbe

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

dorum

Uite motivul pt care CNADNR se misca asa greu...compurile le sunt pline de virusi :)

http://www.cnadnr.ro/proiect_pcd.php?id=637

DanCld

Nici macar nu au ascuns ce produs software isi doresc; ma intreb care e scopul licitatiei, sa acopere o cerinta legala?

bgd77

Daca ati citi in detaliu ati vedea ca este vorba despre prelungirea perioadei de subscriptie la solutie antivirus, asadar probabil ca le expira. De asemenea vor sa faca update la ultima versiune disponibila si sa extinda solutia la nivel de server. Ceea ce este un lucru foarte bun si normal.


Ionut

#998
Ar fi amuzant daca n-ar fi tragic. :|

Mai bine uitati-va la niste poze din Liverpool.


mai multe pe haihui

SB76UFO

Am si eu o intebare pentru cei din Bucuresti sau cunoscatori. Ce mijloace de transport in comun (metrou, tramvai, trolebuz sau autobuz) trebuie sa iau, sa ajung de la autogara Militari la aeroportul Henri Coanda?

@Ionut.  Cu acceptul tau as vrea sa postez si pe A1 Autostrada Bucuresti-Nadlac | Coridorul Pan-European IV Nord aceasta intrebare.
"Prostia este eternă și invincibilă"

Ionut

Nu trebuie sa pui pe A1, afli foarte simplu de pe Google Maps. :)
Poti folosi si ratb.ro.

Sau iti spun eu varianta mea favorita, daca vrei. Spune-mi daca vii cu masina si vrei sa o lasi in Militari. Sau vii cu Atlassib sau ceva pana la autogara Militari?

dr4qul4

daca vi cu masina te sfatuiesc sa o iei pe centura de Nord....avem proteste in Bucuresti si nici in weekend nu mai e lejer  :lol:

la cat costa parcarea la otopeni probabil vi cu autocarul. Asadar metro pana la unirii - expres 783 pana la aeroport.

ar mai fi si varianta cu metrou unirii-metrou victoriei (sau charles de gaulle) - expres 783


daca totusi vi cu masina, si nu vrei sa platesti pe parcare, poti merge - militari - pasaj grant - piata presei libere - parcare Metro/carefour - 783
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

SB76UFO

Multumesc pentru informatii.
In alta ordine de idei, saptamana asta am trecut pe langa o masina verde deschis, de tipul celor de la google cu camera 3600. Stie careva de la cine ar putea fi? Cine mai face imagini de tipol celor de la Google - street view?
"Prostia este eternă și invincibilă"

bgd77

Cei de la NORC au mai facut lucruri de genul acesta.

bogdymol

România: Parcul auto a crescut cu 172% în 24 de ani

Adica aproape s-a triplat... in timp ce drumurile sunt tot cam aceleasi.
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele