News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

TibiV

 :lol:

Ar trebui sa repostezi chestia asta macar de doua ori pe an...
Sa nu uitam ca sunt multi... si se inmultesc ca sobolanii :(
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

Anca_Emanuel

#7351
https://www.google.com/intl/ro/local/guides/benefits
Sună foarte savant, dar de fapt trebuie un telefon cu Android, și fotografii cu locația favorită. Sau pe la ce magazin mergeți mai des.
Eu de am fost la un magazin de electronice și a apărut opțiunea de a pune poze, și eventual o părere despre.

După ce am citit mai mult, programul e destul de general, puteți pune poze la orice este interesant.

trifuhoria

Moise Guran vb la radio de "cativa km de tuneluri pe LD" pentru a proteja ursii. In total nu cred ca depasim 0,5 km...

adiarc

Sunt totusi cam 3 km
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

SB76UFO

"Prostia este eternă și invincibilă"

frunzaverde

Quote from: adrian rosca on October 10, 2016, 10:59:47 PM
Am dat intamplator pe FB de grupul numit CNADNR: https://www.facebook.com/groups/260015577444956/

Daca ai nevoie de vomitiv si nu gasesti, 5 minute acolo si s-a rezolvat... Si-au facut gunoaiele de Slughschi si cu Basulescu-Bechtel grup pe facebook... Nu si-or face grup si pe la Jilava? Sau pe la Rahova?
Cand esti amenintat cu ban permanent pentru ca ai criticat pozitia publica a unui politician, nu se mai poate numi conversatie sau forum, ci campanie electorala. Imi pare rau, dar din pacate, sunt nevoit va urez la revedere!

infraAdi_ro

Eu ma intreb cum mai ii tine CNAIR angajati....oamenii astia is angajati pe viata acolo???Mai ales ca denigreaza compania de fiecare data cand au ocazia....Pai eu daca imi denigrez firma la care lucrez in urmatoarea zi ma pune pe liber.Am vazut ca ne denigreaza si pe noi(API)....chiar nu mai vreau sa aud de acesti "bufoni" ....
Romania are un viitor doar daca are prezent!

frunzaverde

Regimul juridic al CNADNR/CNAIR este identic cu al oricarui altuia S.A. din Romania. Daca pe tine te-ar da afara firma pentru asta (cum e si normal) atunci si pe ei ar trebui sa-i dea afara sefii lor.

Doar ca spre deosebire de firme, la CNADNR lipseste un management caruia sa-i pese, un compartiment de resurse umane capabil (ca doar n-o fi acolo competenta ascunsa in CNADNR) si un compartiment juridic civilizat care sa indrume compartimentul RU...
Cand esti amenintat cu ban permanent pentru ca ai criticat pozitia publica a unui politician, nu se mai poate numi conversatie sau forum, ci campanie electorala. Imi pare rau, dar din pacate, sunt nevoit va urez la revedere!

Granata06

Eu ma intreb cu ce se ocupa acesti oameni?...Ce functii au? Daca ai ceva de criticat, fa-o constructiv cu argumente, nu arunca cu gunoi. Daca nu iti place....pleaca la privat...doar cu "experienta" lor sigur gasesc de lucru, insa ma tem ca nu o vor face.

NGC

Quote from: adrian rosca on October 10, 2016, 10:59:47 PM
Am dat intamplator pe FB de grupul numit CNADNR: https://www.facebook.com/groups/260015577444956/

Nu esti singurul care a dat intamplator de acel grup. In urma cu vreo 2 luni cautam altceva si am dat si eu de el.

Quote from: Granata06 on October 14, 2016, 07:35:02 AM
Eu ma intreb cu ce se ocupa acesti oameni?...Ce functii au?

Daca are cineva FB si poate vedea istoria mesajelor de pe acel grup, poate reuseste sa gaseasca un mesaj din perioada 20 August - 5 Septembrie 2016 care are atasata o poza de pe unul din calculatoarele celor din grup.

Interesant in acea poza este faptul ca prezinta ceva date, dar in partea de jos a imaginii, daca te uiti cu atentie, se vad ceva icoane din ceva joc, ceea ce duce la concluzia ca, printre altele, ei probabil se joaca pe calculator in timpul lucrului.

Poate reuseste cineva sa regaseasca poza. Cum ziceam, candva intre 20 August si 5 Septembrie 2016.

bridge

#7360
^slubschi ??

NGC

Exact asta e! In ce data a fost?

Priviti cu atentie in partea de jos a ecranului. :lol:

bridge

#7362
29.08.2016! :)

NGC

Cu jocul ala poate ca Grupul de Initiativa se antreneaza pentru lupta. :lol: :lol: :lol:

Granata06