News:

Doar 30 minute de editare!
Poți edita propriul mesaj timp de doar 30 minute după ce l-ai scris!

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

nenea_hartia

Există vreo șansă să adaugi diacritice titlurilor thread-urilor? O:-)

Ionut

Slabe sanse cu diacriticele. :) Pentru ca nu sunt bine afisate pe toate dispozitivele.

ovicor

   Ionut, daca exista posibilitatea, ar fi benefic ca ultimele pagini ale fiecarui topic, sa zicem 10, sa fie prezentate in subsectiuni ( 288A;288B;289A;289B;etc). Asta pentru cei ce intra des pe forum, si pentru o postare trebuie sa deruleze o pagina intreaga. Eu intru doar de pe PC sau laptop, dar pentru cei ce intra de pe telefon cred ca e destul de incomod.

Ionut

Este foarte simplu pentru membri sa vada ce e nou:
1. dai click pe Show unread posts since last visit.
2. pe thread-urile cu posturi noi trebuie sa dai click pe butonul "new" si te duce exact la ultimul post nou, necitit de tine pe acel thread.

E valabil pentru orice user, pe orice platforma.

Super simplu!

Hercule

E super utila functia "NEW" ca sa citesti doar ultimele mesaje postate pe un topic. In schimb de cand cu impartirea pe mai multe subforumuri, iconita din fata lor nu merge corect. Sa explic: de exemplu intru in subforumul Autostrazi, unde am 3 topicuri necitite. Citesc doar unul si apoi ies, iconita se schimba ca si cum nu ar mai fi alte mesaje noi, cand de fapt ar trebui sa ramana la fel. Daca gresesc imi cer scuze.

PS: E vorba de iconita asta
Deșteaptă-te române!

Ionut

Are un mic lag uneori iconita aia, ramane "on", aprinsa, activa, chiar daca ai citit mesajele de-acolo. Daca intri pe board-ul cu iconita activa, o sa vezi ca dispare cand ajungi iar in home. :) E de la cache.

Hercule

Ziceam ca ramane off chiar daca mai am mesaje necitite. In final nu conteaza, cu putina atentie se poate trece peste. :) Iti multumesc pentru initiativa si efortul de a tine forumul in picioare si comunitatea unita.
Deșteaptă-te române!

Ionut

#7312
N-are legatura cu infrastructura, insa merita sa va uitati macar un pic la TV zilele astea pe Eurosport chiar daca nu sunteti fani snooker.
Il avem si noi pe Alex ca arbitru.

Later edit: sunt 6 campioni mondiali la Bucuresti, inclusiv Ronnie. Si avem "Visit Bucharest" pe bannerul sponsorilor. Oare o fi bine ca se vede asta peste tot in lume la fiecare meci televizat?




European Masters 2016, 3-9 octombrie la Bucuresti (Circul Globus)
Romania will host a professional snooker tournament for the first time when the new European Masters world ranking event takes place in Bucharest.

The tournament will run from October 3rd to 9th in 2016. The event will be promoted by McCann/Thiess for the next three years. There will be 32 players at the final venue, with the qualifying rounds to be held in Preston in September.

"The new European Masters will be a tremendous addition to the calendar. The earning opportunities for the players have never been better, likewise the opportunities for fans to watch snooker live. These are exciting times for our sport."

WorldSnooker.com

pasadia

Alex fiind cine? Alexbb?

jalemare

Ionut, excelenta treaba pe care o faci!
Mie imi place mult cum arata forumul acum.
Felicitari!
PS: nu o sa am cum sa urmaresc Eurosportul, prefer sa raman in sala cu ochii pe uriasii din lumea snooker-ului  :lol:

Ionut

#7315
^^ Alex Crisan, este singurul arbitru roman din snooker (de TOP) si este chiar foarte priceput. :)

^ Merci de aprecieri! :cheers:

pasadia

De el stiu, dar ma gandeam ca vrei sa spui ca e si membru al forumului cumva? Cam asta mi-a sugerat acel "il avem si noi..." 8)

trifuhoria

#7317
Cat de obosit e saracul Ministru...oare a pus si el umarul la OS3?
Live

ciprebbe

Hai ca tie s-a facut ca iti raspunde...tot pe langa :))
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

Allex

"Asta-i ţara tuturor imposibilităţilor"

DN2 - E85 | Monitorizare A7 Autostrada Moldova