News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.


alin_simeriaveche


stelian222

Quote from: Ionut on July 27, 2014, 04:47:54 PM
^ Suntem deja in discutii avansate cu ei (ma refer la Digi 24) pentru o posibila colaborare.

In mod sigur o sa fiti catalogati drept "basisti" :)

Tavi

Mă întreb, dacă numele președintelui era cu ș și nu cu s, oare cum am fi fost atunci catalogați?  :lol:

dr4qul4

Neavand Parcare la "naval" pun aici un link catre youtube.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:banana2: :banana2: :banana2: :banana2:
:captain: :doh: :lolz: :jumpy: :lolz:

finalul este fenomenal  :lol:
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

adiarc

pai la ce insotitori avea respectivul portavion...putea face sa dispara cu totul aceea insula...daca tot era asa de greu sa schimbi cursul cu 15 gr.
:lol: :lol:
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

alin_simeriaveche


FRS

cred ca s-au speriat de pasarica. norocul lor ca dormea

florin74

Quote from: alin_simeriaveche on July 29, 2014, 11:28:33 AM
Mai sa fie, chiar asa? La rectificare bugetara...sa fie si MT cel care beneficiaza de fonduri suplimentare?
  http://www.realitatea.net/rectificare-bugetara-ce-ministere-primesc-mai-mul-i-bani-de-unde-se-taie_1492340.html?utm_source=Cub-Homepage&utm_medium=Clicks&utm_campaign=trkweb

Nu te bucura prea tare, banii sunt pentru CFR. Va mai aduceti aminte : "punem acciza si umplem tara de drumuri si autostrazi" Unde esti  Sova, te-ai ascuns in gaura de sarpe sau numai la A3 si RTV ai curaj sa apari?

nicolaem

f bine si daca sunt pt CFR. sau nu sunt pt investitii? ca nu stiu la ce te referi anume.

pe de alta parte eu ma bucur ca nu au taiat. stiu ca sunt ceva milioane alocate pt A3 - Gilau Nadaselu , si Bors Suplacu. Asta ma face sa sper ca in curand o sa vad UMB la treaba la Gilau.

florin74

Tare mi-e ca pentru plata arieratelor. (Electrica)



igorashu

Quote from: dr4qul4 on July 29, 2014, 10:44:26 AM
Neavand Parcare la "naval" pun aici un link catre youtube.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:banana2: :banana2: :banana2: :banana2:
:captain: :doh: :lolz: :jumpy: :lolz:

finalul este fenomenal  :lol:
Legendă urbană: http://en.wikipedia.org/wiki/Lighthouse_and_naval_vessel_urban_legend

adiarc

"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

reed

http://www.digi24.ro/Stiri/Digi24/Special/Romania+cu+incetinitorul/ROMANIA+CU+INCETINITORUL+Tara+cu+autostrazi+putine+dar+scumpe

Sunt si cateva cadre de arhiva din timpul constructiei autostrazii A1.Mi s-a parut interesant articolul.

north

Meanwhile in Cluj-Napoca



Două drumuri paralele nu formează neapărat o autostradă.
Atlanta freeways at night * Vordhosbn * Centură * Autobahn * Happy cycling