News:

Doar 30 minute de editare!
Poți edita propriul mesaj timp de doar 30 minute după ce l-ai scris!

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

SB76UFO

Cine imi da si mie mura 'n gura, cum mai pot posta poze ca contul de pe imageshack nu-l mai pot folosi (s-a terminat trial-ul).
Pot incarca de pe Flickr? Cum?
"Prostia este eternă și invincibilă"

dr4qul4

google+
incarci acolo, click dreapta - copy image url - paste aici cu monalisa
Pariu cu Radu_A. 200 lei  (la API). El zice ca UMB pana la sfarsit de 2025 termina: A7 pana la Bacau, Dx6, A0 si DX12 T4. Eu sunt mai pesimist

SB76UFO

@dr4qul4 Multumesc

Si ca sa nu fiu un "copy-paste", imi puteti spune si cum reusesc sa pun sursa pozelor.
"Prostia este eternă și invincibilă"

NordKapp

Poti incerca si cu  postimage.org  :)

PS bifeaza Family safe sa nu fie insotite pozele de reclame erotice

Ionut

Sa inteleg ca imageshack nu mai este free DELOC? Adica dupa 30 days trial gata? Daca da, atunci trebuie gasita o noua varianta. Sau 2-3 pe care sa le pun in tutorial. Ma ajutati cu sugestii?

ciprebbe

imgur.com  -  merge si inca bine, plus ca e free
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

dorum

imageshack nu mai este free...2$/month dupa trialu' de 30 days

grig73

Incercati cu www.sendspace.com .E free si are si wizard de upload plus ca genereaza link pentru forum direct pentru orice fisier.

dr4qul4

Si totusi Google+ mi se apre cea mai buna solutie. nici macar nu trebuie sa le dai share la imagini. Doar le incarci si dupa dai un click dreapta- copy.
In plus, Google-ul are sanse mari sa ramana free si up pentru totdeauna
Pariu cu Radu_A. 200 lei  (la API). El zice ca UMB pana la sfarsit de 2025 termina: A7 pana la Bacau, Dx6, A0 si DX12 T4. Eu sunt mai pesimist

iuli

Si la Picasa (Google) daca pui pozele sub 2048x2048 ai nelimitat.
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

Archi

De cand s-a schimbat imageshakes folosesc flickr, intru in el cu e-mailul yahoo si am 1 TB disponibil, arhisuficient pentru nevoile mele. Dezavantajul este ca e umpic mai greu de folosit decat altele

alecu26

ce se mai intampla cu circuitul auto de langa Tg Mures (ungheni/Cerghid?) teoretic si autostrada va trece aproape de el....poate se gandesc sa faca un nod pentru el...sau o legatura de la nodul pentru Aeroportul Transilvania.

Gasesc foarte putine informatii in presa despre el.
Drumurile noastre POATE....
(100 Euro ca tronsonul Holdea Margina din A1 nu se va deschide complet la trafic in acest deceniu).

ciprebbe

#1872
Nici pe pagina lor de FB nu e actualizat. 
https://www.facebook.com/MuresRing

Practic de 7-8 luni  e cam liniste si in presa.

LE:
Surpriza vine de la google, au actualizat imaginea din zona
https://maps.google.com/?ll=46.429516,24.43089&spn=0.025764,0.038581&t=h&z=15

Se vede configuratia circuitului si au aparut cladirile.
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe


dorel

Selina, dusmanul multor licitatiilor de autostrazi din ultimii ani e la stiri. Sefu' a spalat ceva bani. Detalii aici :

http://anticoruptie.hotnews.ro/stiri-anticoruptie-17100545-vicepresedintele-bihor-urmarit-penal-dna-pentru-luare-mita-abuz-serviciu-spalare-bani.htm