News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

ciprebbe

#1500
Eu am semnat-o din contul de FB si nu mi-a cerut nimic.
Ajunge numele, prenumele si mail-ul.
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

sebba

dar unde sa vad semnaturile semnatarilor? n-ar trebui sa fie publice sau nu le vad eu de nas? ca am semnat si eu dar nu vad mai nimic pe acolo... strange!
Sailing away! S/Y Haimana

Archi

Probabil nu ti-ar placea ca CNP-ul tau sa apara public. Unora nu le-ar placea nici macar sa le apara numele.

sebba

pai nu de CNP am zis ci de semnaturile propriu-zise
parca se duc aiurea semnaturile alea, nu e ca aici: http://www.petitieonline.com/signatures/revizuire_barem_proba_romana_en_2012_sesiunea_25_iunie_2012/
unde parca e mai "transparent" sistemul, vad si eu ca sunt si altii, ma bag, sustin... tip... dau din picioare... fac ceva... vad ca nu sunt singur... alea, alea...
Sailing away! S/Y Haimana

Harry

Meanwhile in Constangeles  :cool:


Betuel

O idee ingenioasa gasita de chinezi pentru a construi un pod de autostrada peste cateva linii de cale ferata de mare viteza fara a opri traficul de pe acestea.
Chinese Engineers Build A 17000 Ton Flyover Bridge And Rotate It Into Place





ovicor

Adevarul. ro, cu 13 ore in urma, statul poate achiziona utilaje de deszapezire prin POS-T, axa proiritara 3.

Harry

Inca am o doza de retinere fata de realizarile Chinei, in alta ordine de idei niste cretini, desi e cod rosu si toate drumurile sunt inchise, ei bine niste cretini s-au certat cu politia si au iesit din oras, evident au ramas inzapeziti pe DN22 si acum un tanc, doua autocamioane 6x6, un autotractor si 20 de militari au fost trimisi sa scoata tembelii din zapda.

dorum

unii e mai destepti decat marea masa de prosti care sta la casuta lor....
:bash: :bash:

iuli

Eu i-as lasa pe aia in zapada. Darwin rules!
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

nenea_hartia

^ Ba nu, să-i scoată și să plătească intervenția.

bogdymol

^ Ce faine ar fi fazele astea :D
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

Harry

#1512
Treaba clar e groasa, toate autostrazile, DN, DJ si drumurile locale sunt inchise, este permisa doar circulatia catre suburbii si doar in convoaie insotie de utilaje de la drumuri si politie.

In judet se intervine cu tancul la propiu



SURSA FOTO

Senilate CJC au aratat ca isi merita cu varf si indesat banii. Vreau sa subliniez inainte ca e pt prima data in istorie cand avem cod rosu in Ct.
Senilatele au facut ca nici o viata sa nu fie pierduta si toate urgentele medicale sa ajunga la spitale.
UPDATE 00.15 La Gura Dobrogei, salvatorii au găsit nu 20 de persoane, ci 40, care veniseră cu două microbuze și cu trei autoturisme. Oamenii se strânseseră într-un microbuz, pentru a nu îngheța. Șenilata a luat 20 de călători pentru a-i transporta, întrucât atât îi permite capacitatea, urmând să mai facă un drum pentru a-i salva și pe ceilalți.



sursa fofo

alin_simeriaveche

Nu stiu daca se poate folosi acest clip (dupa prelucrare) in campania împotriva legii filmatului din aer
http://www.livebiz.ro/video/zbor-deasupra-romaniei-pe-acordurile-muzicii-lui-ciprian-porumbescu/

ovicor

Oricum, vizionarea lui este o placere, iti multumim !