News:

Regulă nouă (#6)! Se primește ban pentru
fake news, minciuni și dezinformare.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Ionut

Fac o mărturisire, să nu ziceți că nu v-am zis. Azi PUM face 13 ani. Teoretic un motiv bun de băut și urări de la mulți ani dar simt că, pentru mine, povestea se apropie de sfârșit.

Chiar ieri, cu greu am scos bani din buzunar pentru hosting pe încă un an însă, în acest ritm, la anul nu se mai repetă figura.

Vorba artistului, pe banii mei și pe muzica mea...

Nu mai am energie, e prea mult să fiu înjurat și jignit peste tot, gratuit, inclusiv aici pe forum. E o muncă pe care cu greu o mai fac.

Mulțumesc tuturor celor care ați contribuit și ați susținut comunitatea! Poate se va întâmpla ceva, poate se va schimba situația anul viitor. Dar nu aș paria pe asta.

TibiV

@Ionut ,

nu renunta si nu abandona...

Ceea ce ai creat aici (forumul, dar si API) chiar conteaza pentru Romania. Muuult.

Injuraturile?...
Pai tocmai astea arata ca ai facut o treaba grozava!...

Si vei avea in continuare sustinerea financiara din partea noastra, a celor care deschidem forumul la 6 dimineata, sa vedem ce mai este "nou" pe domeniu...
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

kitsune

@Ionut, subscriu celor spuse de @TibiV mai sus.
Natural stupidity is much more dangerous than artificial intelligence

BIGRED1984

@Ionut 
Sper sa gasesti puterea de a continua, reprezinti intr-adevar societatea civila prin forum si vocea ta la TV. 


Daca imi permiti o analogie, se spune ca un bun arbitru de fotbal e cel ce stie sa priveasca in alta parte atunci cand e cazul dar ferm cand ia o decizie.

Daca poti sa te detasezi putin si sa nu mai pui la suflet detractorii si sa conduci doar cu biciul ban-ului posibil sa fie mai bine.

Ar fi o zi trista daca ai pleca si nu ai mai fi pentru a tine totul in ordine pe aici.
Eu chiar iti si ne urez "La multi ani!"

GIV