News:

Regulă nouă (#6)! Se primește ban pentru
fake news, minciuni și dezinformare.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

GIV

^ de ce nu un sandero?

Încă o ieftinire a carburanților la Petrom, prețurile benzinei și motorinei se apropie de 7 bani pe litru :lol:

https://economedia.ro/inca-o-ieftinire-a-carburantilor-la-petrom-preturile-benzinei-si-motorinei-se-apropie-de-7-bani-pe-litru.html

dumbravaandrei



TibiV

#14238
Frumoasa politista. Pacat ca prostia e mai mare decat frumusetea...

Bai, astia din scolile de politie nu stiu numerotarea benzilor? Sau daca o tanara "cadeta" este dispusa la "sacrificii model Bulai", este iertata ca nu stie sa numere de la dreapta la stanga?...

PS
Poate fata a facut scoala de (ajutor de) politist in Anglia. Explicabil, in cazul asta...  :lol:

PPS
Cazul asta ar trebui facut mult mai public... Fata/nevasta lui Garcea te scuipa in gura, pentru ca esti pe ceea ce crede ea ca este "banda 2"...
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

Stef

Apropo, aici e locația, ca să nu zică nimeni că e sens unic --- oricum se vede marcajul de cedează că e doar pe singura bandă de pe sens.

dr4qul4

Militienii ca garcea, dar ala cu duba ce naiba a cautat pe stanga?
Ocoleste militienii  care stau aiurea pe trecerea de pietoni?
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Deschideri 2024: Intaia Cocoasa + L3, Lotul Coni , T1DX12, A0L3,

JohannDB

Nu mai fiți răutăcioși cu "melețenii"; ei stăteau "ciopor" la colț de stradă și nu trebuia să fie deranjați de unul care circulă.....corect !!! Ce mai !! Și mai vor să se facă angajări din "sursă externă" în M.I. Să vezi atunci "meserie".........

mirceaeliade

Sorin Grindeanu - Construcția primului tronson al A. Timișoara-Moravița intră în licitație!

GIV

scuze de off topic, dar ce s cu gesticulatiile astea pe grindeanu, ca doar nu e ruda cu cei care erau la conducere prin 89? prea multe coincidente, gesticulatii, plimbari cu elicopterul..

cristibur

De la vișinată probabil.

GIV

ba, asta era beat  :lol:  :lolz:  iertati- ma :headbash:

...fereasca...

shift2rail

Da, pare sub influenta alcoolului, dar nu exista o interdictie formala de a consuma pentru demnitari (ne amintim nume mai mari, desigur).

gruia88


GIV

@gruia88 imposibil. vezi indicatoarele

JohannDB

     @gruia88...., După indicatoare nu este de la noi (cât am bântuit eu prin țară nu-mi amintesc un asfel de indicator), dar probabil o fi vreo "reclamă" la "proba de ștafetă", că și acolo cel ce "preia" o ia deja la săanătoasa ca să aibă viteza egală, cel puțin, cu cel ce dă/predă "ștafeta"....... Ei, chestie de viteză, totuși.... :D  :D  :D