News:

Regulă nouă (#6)! Se primește ban pentru
fake news, minciuni și dezinformare.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ionut

Manevre usoare în 2021 tuturor, indiferent unde și cine sunteti. Suntem toti pro infrastructură. Asa-mi place sa cred. La multi ani!

kitsune

 🥂🍾 de 5 minute deja în 2021!
Natural stupidity is much more dangerous than artificial intelligence

Dominik

La multi ani prieteni !!!
You're in Steelers Country

Marius

La multi ani tuturor! Un an nou mai bun  :)
Multumiri celor care si-au dedicat timp si au depus eforturi sa contribuie cu informatii utile despre infrastrucura din Romania  :gj:

altr

La multi ani tuturor!!
Sa speram ca la finalul anului 2021 vom avea 1010.5 km de autostrazi. (E cam imposibil, stiu, dar sa speram. :D )

hvm

La multi ani si la multi bani....












pentru autostrazi bineinteles....

Iar pentru voi un an nou cu bine, sanatate, fericire si multe bucurii
Pariuri: A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe - aici

adiarc

La Multi Ani.....Viitorul suna bine :lol:
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

iulius

LA MULTI ANI TUTUROR, UN 2021 PLIN DE REALIZARI

rebel

La multi ani, si cate mai multe realizarii pe plan profesional si personal si totusi cel mai important drumuri fara incidente si sanatate multa

ps: in 2021 am putea avea a doua autostrada completa A10 dupa A2...
Ps2: multumim tuturor care au aratat pasiune cand au luat la pas santierele patriei pe ploaie, zapada, caldura, frig ca sa ne aduca
noutati prin pozele si filmariile lor  :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

Europiu

La mulți ani tuturor, mii de mulțumiri celor care se implică, într-un fel sau altul, în activitatea PUM.

Să aveți parte, voi toți și cei dragi vouă, de cât mai mult bine și sănătate. Dacă s-o putea, întregul nou deceniu pe care îl începem.

La mulți ani! 🍾🥂
The problem with the world is that the intelligent people are full of
doubts, while the stupid ones are full of confidence (Charles Bukowski).

NordKapp


irirat

La mulți ani tuturor colegilor de pe forum și sa speram ca 2021 ne va aduce vremuri mai liniștite,  sigure și bune.
In privința infrastructurii sunt sigur ca noul ministru al transporturilor știe ce ne dorim pentru 2021, 2022...202x.

bogdymol

La mulți ani, băieți!

Prima postare pe 2021 pe PUM
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

yetiman

,,Pe hoţii mărunţi îi trimitem la închisoare, iar pe cei mari îi numim în funcţii publice." — Esop
,,Greşelile politicianului sunt crime, căci în urma lor suferă milioane de oameni nevinovaţi, se împiedică dezvoltarea unei ţări întregi şi se împiedică, pentru zeci de ani înainte, viitorul ei." — Mihai Eminescu

udar

La multi ani si la cati mai multi km de drumuri noi !