News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Harry


Earthchild

Comunicat:

Pentru a preîntâmpina răspândirea COVID – 19, a fost luate  măsuri fără precedent!

Până cel mai devreme pe 22 martie, următoarele obiective de interes național sunt închise incepând din noaptea aceasta ora 0:00:

- linia feroviară Gara de Nord - Aeroportul Otopeni
- linia de metrou Drumul Taberei
- Autostrada Ploiești - Brașov
- Autostrada Moldovei
- Autostrada Pitești - Sibiu
- Cele 8 spitale regionale
- Stadioanele Giulesti și Ghencea

Vă mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze pentru disconfortul cauzat!

dr4qul4

Au inchis si Aeroportul Brasov, iar traficul pe Coridorul 4 va fi restrictionat
Pariu cu Radu_A. 200 lei  (la API). El zice ca UMB pana la sfarsit de 2025 termina: A7 pana la Bacau, Dx6, A0 si DX12 T4. Eu sunt mai pesimist

TibiV

Restrictionat chiar si pe PiSi?!?!... Incredibil ce fac astia!...
O:-)
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

danutzu_1069


Si in Bucureti, pasajul Ciurel... știți voi care..

luc

Dacă nu închid tunelul dintre Holdea și Mărgina nu au rezolvat nimic...

drrond7

Ba eu am auzit (pe surse) ca se discuta de un proiect PPP cu... chinezii, pentru o noua autostrada: COmarnic-VIDele ;)
Carpe Diem!

dr4qul4

Chinezii o finanteaza si Pizzarii o pun in practica?
Glumim, radem, dar parca nu e rasul nostru  :headbash:
Pariu cu Radu_A. 200 lei  (la API). El zice ca UMB pana la sfarsit de 2025 termina: A7 pana la Bacau, Dx6, A0 si DX12 T4. Eu sunt mai pesimist

Earthchild

Există și în vest permise luate la "Pitești". Francezii care pică examenul în Paris, îl "iau" în Dakar:


kitsune

^^ nope, ai auzit greșit. E vorba de COrabia - VIDin și se va numi A19.
Natural stupidity is much more dangerous than artificial intelligence

pasadia

Cand se plictiseste omul pe forum ajunge sa vada si asta:

QuoteMost Online Ever: 1.372 (19-01-2020, 15:06:34)

Asa ca acum stau si ma intreb: ce s-a intamplat pe 19 ianuarie? Nu a fost vreo deschidere de lot, vreo schimbare de guvern...

Ionut

Nu s-a intamplat nimic deosebit. De fapt, chiar nimic, a fost o zi obisnuita fix ca oricare alta zi de duminica/weekend:



Explicatia cea mai simpla pe care o pot da este ca forumul a fost "vizitat" de boti ai vreunui motor de cautare, spammer sau naiba-stie-ce/cine-altceva/altcineva... si softul forumului a inregistrat acel trafic ca "online users". Insa, in mod corect, Google Analytics a dat ignore. :)

Io

#12522
I-auzi briu'. Masuri de protectie impotriva virusului la CN Hunedoara (in insolventa) propuse de unu' care-i guster insolvitor la ceva firma de insolventa in Deva: dupa ce gavareste ceva rintas adauga ca poate sa mearga cu masurile pina in abataje!
Stimate contabil sau jurist sau ce mama dracului esti tu, virusache asta e cel mai mic risc pe care si-l asuma minerii aia ori de cite ori intra in mina! Te-as lua fain frumos de cravata si te-as cara dupa mine prin cele mai oribile abataje din valea aia nenorocita si nu ti-as da drumul pina nu ti-ai cere iertare in genunchi in fata oamenilor alora.
Sindicatul a cerut o masura corecta, aceea de a se procura imediat termometrele acelea speciale pentru a testa muncitorii cu ele la intrarea in si la iesirea din schimb. Fiecare schimb as adauga eu!
In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.

Harry

In Ct pe motiv de stare de urgenta s-au bagat toate semafoarele pe galben . Rezultatul:


kitsune

Las' că ne trântește geniul traficului tomitan un giratoriu și acolo (Tomis cu Aurel Vlaicu, nu?) și ne satură. Ce atâtea semafoare... Întâi au scos cronometrele, acum le pun pe galben, mâine le scot de tot.
Natural stupidity is much more dangerous than artificial intelligence