News:

Doar 30 minute de editare!
Poți edita propriul mesaj timp de doar 30 minute după ce l-ai scris!

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Harry

^^Din agenda respectiva:


dan tm

Creditul Minier era mai mare decit OSIN Distributia?

Harry

^^Da. OSIN era pe depozitare si distributie de petrol si gaz. CREMIN era si pe gaz, petrol, mine (carbune, minereu, aur) si active financiare.

AlexxC


frunzaverde

Nu ar trebui sa fie nici un fel de urlete in Dinicu Golescu la anul - doar lazi de Ikea de umplut. Nu poti sa-ti iei concediu medical de la o institutie desfiintata, nu?
Cand esti amenintat cu ban permanent pentru ca ai criticat pozitia publica a unui politician, nu se mai poate numi conversatie sau forum, ci campanie electorala. Imi pare rau, dar din pacate, sunt nevoit va urez la revedere!

Europiu

^ bună asta! Măcar de s-ar întâmpla, dar ai de unde să iei material de calitate nou?
The problem with the world is that the intelligent people are full of
doubts, while the stupid ones are full of confidence (Charles Bukowski).

horatiu.cosma

E foarte foarte deficil să găsești ceva de calitate mai slabă, deci partea bună e că mergi doar spre mai bine. Partea proastă e că deocamdată suntem la un minim.

Liviu M

@horatiu.cosma: De 30 de ani ma gandesc ca mai rau de atata nu se poate si de fiecare data mi se demonstreaza contrariul.

catalinmz

CNAIR desființată fără să punem nimic în loc. Pe fiecare proiect de infrastructura un consultant serios din exterior (pe bani la fel de serioși) pe post de reprezentant al MT. Și tot ar fi mai ieftin decât ce ne costa CNAIR acum.

gruiarew

Eu zic să nu ne mai comparăm cu străinii că nu are rost. Tocmai vin din DE şi m-a impresionat enorm cum îşi întreţin drumurile. Şi nu mă refer la autostrăzi şi drumurile principale, ci la cele forestiere / de pe câmp. Lanuri şi tractoare în stânga şi în dreapta şi drumul dintre ele curat lacrimă. Nici un stop de pământ sau praf sau mizerie. La fel şi în pădure era parchet, unde încărcau buştenii în camioane. Drumul impecabil, nu crengi, nu frunze, ce să mai vorbesc de nelipsitele ogaşe de la noi. 
'You can't cheat an honest man. Find somebody who wants something for nothing, then give him nothing for something.'' -- A Hater's Synthesis

Europiu

@Liviu: Asta pentru că probabil ești mai tânăr. Eu de 40 de ani aud/îmi zic chestia asta...  :lol:
The problem with the world is that the intelligent people are full of
doubts, while the stupid ones are full of confidence (Charles Bukowski).

Liviu M

2019 -1989 = 30.
As vrea eu sa fiu mai tanar...  :(

Ionut

Pfai da. Se fac 30 de ani de la Revoluție. Si 10 ani de când monitorizez infrastructura de transport (in special cea rutiera). Si 8 ani de când am lansat PUM. Parca ieri ma certam cu idioții pe SSC. Parca alaltăieri fugeam la bunici la munte, iar tata stătea cu pusca-n mână în Piață la Buzău.

FMM. Nu s-a schimbat mare lucru. Pe 10 august eram eu în Piață. Alta piata și fără pusca, la 29 de ani distanță. Dar tot pentru libertate. FMM.

wifi

Partea buna este ca se uita pe forum. Pentru poze si filmari nu trebuie multa carte.

Am lasat zilele trecute peste 2.500 de lei la service, astia nu-s bani de la guvern si nici de la la UE. Asaceva precum suspensii, bucse platim noi din buzunar. Ne ruinam masinile prin gropi in timp ce ne uitam de pe deal in jos la autostrada.

ciprebbe

Voi va dati seama ca "cuc-ul" confunda CR cu API?  Cat de consilier sa fi ( ca sitesti asta) si sa faci o astfel de gafa?  Cum e cu documentarea temeinica?  :))))
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe