News:

Doar 30 minute de editare!
Poți edita propriul mesaj timp de doar 30 minute după ce l-ai scris!

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Europiu

Quote from: horatiu.cosma on February 08, 2019, 05:08:43 PM
Altfel spus, calitatea de deputat o anulează pe cea de om

Aici ai cam nimerit-o cu destul de multi dintre cei care au calitatea respectiva  :lol:
The problem with the world is that the intelligent people are full of
doubts, while the stupid ones are full of confidence (Charles Bukowski).


voicul

Pai ei fac si asta implica miscare, care in cele mai multe cazuri necesita sosele.

TibiV

@cristi5,

multumesc pentru linkul la articolul cu circulatia pe contrasens...

Wow!...

Cred ca ne da un "hint" despre cine va fi viitorul procuror general european...
Quote
A incercat chiar sa evite aceste intrebari neplacute. A facut-o incepand prin a ne spune ca nu el a demis-o pe Laura Codruta Kovesi de la conducerea DNA, ci presedintele roman. Nu am venit sa ascultam platitudini formal-juridice. Stim foarte bine cum a decurs toata istoria si cum s-a ajuns pana la sentinta Curtii Constitutionale.

Sunt convins ca nu-i va conveni domnului Toader sa o vada pe doamna Kovesi pe o pozitie si mai influenta, la nivel european. Dar astfel avem si intreaga dimensiune a problemei: doamna Kovesi a exercitat foarte bine misiunea de conducere a Parchetului Anticoruptie, este respectata in plan international, are o reputatie foarte buna in Europa, ii este recunoscut curajul si a riscat foarte mult, inclusiv riscuri personale asumate.

Personal, cred ca este foarte potrivita pentru sefia Parchetului European.

Mama, ce o sa ma rad!....
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

danutzu_1069

Si sustinerea europeana... continuă...
Umbla vorba ca Franta si Germania si-ar retrage candidatii...
@Tibiv, si vezi ievaluari peste ievaluari....

Dominik

#11540
A aparut pe internet o UTOPIE, dupa parerea mea.



Petea – Satu Mare – Baia Mare – Mireşu Mare – Dej – Bistriţa – Vatra Dornei – Suceava

https://www.newsbucovina.ro/politica/126569/petitie-pentru-autostrada-nordului-satu-mare-suceava-initiata-de-partidul-verde-suceava
You're in Steelers Country

TibiV

Probabil va fi un subiect foarte actual pentru urmasii-urmasilor nostri pe PUM (nepotii-nepotilor)...
Va urma si secolul XXII, chiar si XXIII, sa stiti.... ;)
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

Dominik

#11542
Exact, poate spre anul 2100 se fie de actualitate !
You're in Steelers Country

Harry

bicicleta lui chuck norris


Ionut

Super tare. Sper ca biciclistu' era chiar Chuck Norris și nu a pățit nimic. Bune și autobuzele alea, bumpere din carton. :)

danutzu_1069

Da, da' are wifi gratuit...

disney

Bine v-am regasit! :D
Din pacate nu am putut urmari forumul, pentru ca in timpul misiunii accesul la internet este strict interzis. Ce am pierdut? :p
Voi incerca sa citesc ultimele 10 pagini din topicurile mai importante. Sa imi ziceti ce intrebari sa le mai adresez stimabililor.

P.S. Imi puteti recomanda ceva site unde pot face o adresa de email gratuita? De Yahoo, Gmail, Aol, Msn, etc m-am saturat!

Ionut

Le trimit eu pe 544. :)
I-am și dat în judecată. Vezi aici:
https://forum.peundemerg.ro/index.php?topic=1158.0

disney

Bine, ma documentez, dar le voi trimite si eu, ca tare mi-e dor de ei. :lol:

ovicor

Privitor la Autostrada Nordului, am multi prieteni pe FB entuziasti, aproape zilnic distribuie cineva. I-am temperat in aceeasi nota, ca ar fi realizabila pentru "copiii copiilor nostri". Pentru cei ca mine, de "50+", mai adaugam o generatie!