News:

Doar 30 minute de editare!
Poți edita propriul mesaj timp de doar 30 minute după ce l-ai scris!

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

pasadia

Hai ca se potriveste. Din cauza discutiei de aici am facut aceste 2 poze:





Asta asa, pentru ca sper ca pe viitor acesta sa fie standardul CNADNR pentru toate nodurile lasate in aer ( apropo, sunt tare curios cum e gandit capatul de la Ungheni, al lui Strabag).

In rest, da: consider ca ai o multime de interventii lipsite de valoare. Si ca le faci doar pentru a iesi la numar. Dar am spus asta de multe ori si nu o sa stau acum sa caut in urma dovezi in acest sens.

tudor

Pentru ca nu pot trimite (inca) mesaje private raspund aici unei intrebari adresate in privat.
Mai nou  functioneaza layerul pentru afisarea terenului pe google.
https://www.google.co.uk/maps?source=tldso -> Menu Button /// -> Terrain.




Powered by API/PUM imgur uploader

dr4qul4

Mai nou? Eu il folosesc de foarte multa vreme.  :lol:
Si nu e functie, e "layout".  Si mai folosesc si timeline-ul (cronologia) ca sa vad pe unde am fost (camera de bord nu are gps)
Pariu cu Radu_A. 200 lei  (la API). El zice ca UMB pana la sfarsit de 2025 termina: A7 pana la Bacau, Dx6, A0 si DX12 T4. Eu sunt mai pesimist

vladb

^Cred ca rocklee s-a suparat mai tare decat am crezut noi... Eu nu ii mai gasesc profilul pe facebook desi acum vreo doua zile ma uitasem la niste poze la el in galerie... Nu eram prieteni pe facebook, deci cred ca si-a activat ceva setari de confidentialitate... Pacat, poate pune cineva pozele de mai sus, desi... daca omul nu vrea...

Harry

Sa mai descretim putin fruntile. La Bacau in centru  :lol: :lol: :o


Allex

Sa vedeti cum vor arata cand toti cainii din zona se vor caca (pardon) pe "spatiul ala verde".
"Asta-i ţara tuturor imposibilităţilor"

DN2 - E85 | Monitorizare A7 Autostrada Moldova

Ionut

Era asa complicat si scump să pună gazon (iarba) acolo? Rasu-plansu.

marinul

 :o se vede ca plasticul din mancare unora le afecteaza creierul

Harry

Se pare ca e competitie nationala  :lol: Slatina  ???


nenea_hartia

^ Incredibil, au ciopârțit copacul ca să le intre plăcile alea nenorocite... :o

alin2pas

Așa e când la unii le tropăie piticii pe creier...

Vice33

Nu stiu daca aceasta stire se incadreaza la categoria aceasta...o pun totusi, sper sa nu fie stearsa.

"Constructorul român Dorinel Umbrărescu a anunţat vineri că va finaliza lotul 4 al Autostrăzii Lugoj - Deva până în august 2019. Anterior, şefii de la Drumuri sperau ca acest lot să fie deschis până la finele anului, dar termenul s-a prelungit din cauza lucrărilor complexe care mai trebuie executate la Dealul Şoimuş, cunoscut ca dealul liliecilor.Procedura tehnică aplicată în zona Dealul Șoimus reprezintă o premieră în România. Mai mult decât atat, în toată lumea mai sunt executate doar 3 lucrari de complexitate asemănătoare. Se acţionează în ritm susținut cu un număr de aproximativ 300 de utilaje specifice."

Sursa: http://www.economica.net/autostrada-lugoj-deva-umbrarescu-anunta-ca-termina-lucrarile-pe-lotul-4-pana-in-august-2019-video_160970.html

gruiarew

Măcar de puneau covor persan, o carpetă ceva, nu mochetă.
'You can't cheat an honest man. Find somebody who wants something for nothing, then give him nothing for something.'' -- A Hater's Synthesis

TibiV

Rapirea din Serai ar fi fost cea mai nimerita...
:lol:
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

ciprebbe

Quote from: Ionut on November 10, 2018, 06:31:33 PM


Asa cum vedeti, rocklee nu doreste sa-i apara pozele aici, asa ca va rog sa nu le mai puneti pe forum. Cine doreste poate sa urmareasca pozele lui rocklee pe contul lui de Facebook.


Posibil nici CNAIR-ului sa nu ii placa ca ii facem reclama pe forum si ii publicam pozele.
Tot ce e public pe FB indiferent de utilizator  poate fi publicat pe forum daca se citeaza sursa. Pentru restul exista setari de confidentialitate.
De cand activez pe forumul asta am respectat si o sa respect regula asta.
O sa iau si o sa postez orice gasesc public (poza/filmare/articol....) daca aduce plus forumului.

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe