News:

Doar 30 minute de editare!
Poți edita propriul mesaj timp de doar 30 minute după ce l-ai scris!

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

NGC

Quote from: davyl on October 23, 2018, 08:16:34 PM
Haideti sa ne gandim cum sa stingem flacara, nu sa punem paie pe ea! :)

Mai bine lasati paiele in pace, ca mai am io nevoie de ele din cand in cand, pe ici pe colo, prin partile esentiale. ;)

davyl

#11131
Corect NGC, sunt bune si paiele, bineinteles :) Am ras cu lacrimi...  :lol:

Gruiarew eu aici pe forum nu am dat niciodata dislike nici daca mi-a displacut :). Like am dat si tot o sa dau si daca nu imi place :). Nu ca mi-ar pasa foarte tare de scorul ala cu like si dislike. Pentru mine nu e super important. Ca si numarul de postari: nu sunt aici pentru asta!

Sunt aici sa citesc postarile colegilor mei muuult mai priceputi decat mine in ale infrastructurii si din pasiune pentru infrastructura.

Si nu m-a chemat nimeni: am venit singur aici!

O seara minunata fete si baieti! (ca avem si fete printre noi!)

AdrianB1

Quote from: p.suta on October 23, 2018, 12:14:02 PM
Mi-ar placea sa vad o pozitie a lui Ionut cu privire la acest conflict, nu doar mutarea de pe un thread pe altul.
Mama, si ce ploaie torentiala a dat intre timp ... ziceai ca se despica cerul si vine apocalipsa. Era uscat pe jos, dar nu se pune.

Proverbul in clar e "bate seaua sa priceapa iapa". Dar cineva zicea de treaba cu 3 zile, poate ca e chiar potrivita: hai sa mai vedem peste vreo 2 zile cum sta treaba.


Earthchild

Pe bursa zvonurilor se vehiculeaza revenirea la MT a domnului Felix Stroe. Ce mult a stat domnul Lucian Sova...

laszlo.robert

#11134
Foarte bine >rămîne cum am stabilit 🤕 și totuși ce are asta cu democrația ?
Ce mi-e unul ce mi-e altul.

voicul

#11135
Eu m-am invatat prost cu atatea poze de pe A1 si acum ceva lipseste: adica noi poze de pe A1.  :lol:

Poate mai primim un update de la flashu74 sau MarcelBanu.

Europiu

^ marcelbanu :). Sau rocklee? Hai, mai, baiatule, a batut Barcelona pe Real, nu meritam si noi ceva (nu bataie!)? :)
The problem with the world is that the intelligent people are full of
doubts, while the stupid ones are full of confidence (Charles Bukowski).

zuma80

... rocklee, flashu74, gruiarew, etc....
dar avem infateristii acum, daca generalii nu au fost buni!!!
Pentru A6!

wifi

Ne stau nervii acolo unde sunt si dronele, adica suntem cu nervii la pamant. De doua zile se lucreaza intens, cu forte proaspete dupa minivacanta si nu ni se arata nici o poza, nici macar una pe inserate, din mers, stearsa, ceva unde sa se vada progresul.

ciprebbe

Totusi sunt poze de vineri seara din zona. De unde atata disperare?
Cine nu mai rezista sa faca pe infanteristul si sa mearga la pozat.
Nu e deloc interesant sa vezi poze tot la doua zile.
Nu uitati, vine iarna :))) asa ca, antrenament..... :)))))))
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

Europiu

Unul dintre baietii pomeniti mai sus era chiar "logged in" in seara asta  :D
The problem with the world is that the intelligent people are full of
doubts, while the stupid ones are full of confidence (Charles Bukowski).

horatiu.cosma

Aoleu, daca la 2 zile de la ultimele poze cautam deja oamenii pe forum sa ii luam la intrebari de ce nu au facut poze, la iarna se va lasa cu camasi de forta in centre de "dezintoxicare"  :lol:.

Quest

Corect "Nu e deloc interesant sa vezi poze (n.b. ale aceleiasi zone) tot la doua zile"
Eu nu vin mai rar pe forum, tot zilnic o fac, chiar daca A1 nu mai abunda de poze, intrucit mereu e cite un comentariu interesant, izvorit din experienta cumulata a cuiva dintre colegi. Adevarul e ca existase o senzatie de o usoara inflatie de poze pe A1, iar inflatia se stie ca depreciaza valoarea bunului in cauza.
Cind vor aparea poze ne vom bucura cu totii mai mult.
Common sense will get you far !

marcelbanu

#11143
OFF-topic...

Am fost menționat într-un mesaj pentru lipsa de actualizări...
Cu scuzele de rigoare, am ceva necazuri cu mașina...
O mică tamponare, faruri sparte și mi-a fost teamă să nu le pierd pe drum...
Promit solemn că voi actualiza situația din zonă pînă în 09 noiembrie 2018...
Orice aparat foto prost scoate fotografii excelente dacă prin vizor privește un ochi de artist !

Kidu

#11144
Imi pare rau pentru incidentul tau insa chiar nu ai de ce sa te scuzi. Mi se pare ridicol din partea unora sa se planga de lipsa pozelor de parca ar fi semnat vreun contract cu cineva la inscrierea pe forum, contract prin care acel cineva se obliga sa le furnizeze poze tot la doua zile.

Activitatea asta de pe forum este una voluntara, ar fi bine sa retinem asta cu totii.