News:

Regulă nouă (#6)! Se primește ban pentru
fake news, minciuni și dezinformare.

Main Menu

Autostrada A3 București-Borș

Started by Ionut, September 14, 2011, 08:14:47 AM

Previous topic - Next topic

2 Members and 11 Guests are viewing this topic.

Kitz

#26910
De pe youtube:

SorinMS

Au atacat în forță, deci. Pe lângă atâtea deblee vor avea, cel puțin pe prima jumătate a traseului, tot atâtea viaducte. Lucrare mare. Spor!
Mulțumim, Kitz! +++

klax187

Se pare ca UMB si-a facut si flota aeriana :) la cat mai multe video-uri de la ei pe acest lot.

elphax

buna filmarea , si editarea
la KM 17 este clar ca nu vor fi probleme de semnal mobil :)

pe cat de bun este "pamantul arabil" din Ardeal, pe atat de rau este solul de la 30-40 cm in jos. se vede pe toate santierele cat de greu este sa faci un proiect complex in zonele deluroase

LauR

Frumoasă filmare, se pare ca s-au pus la treabă și pe filmări!
Au făcut o nouă pagină oficială și pe Facebook: "UMB GRUP" ( https://www.facebook.com/UMB-GRUP-104028011597481 ).

Dominik

Wow, avans puternic in 40 de zile, la mai mare !!! +1 pt filmare
You're in Steelers Country

Duta C

Bravo UMB!
Doar F35 ai face putin la viteza ! :lol:

gicu

Foarte greu tronsonul. Nu are nimic plat. Mor de ciuda când văd ce relief are Straco și cât ar fi ușor de terminat acolo față de Nădășelu - Mihăiești.

ion59

Cam 10 km atacati! Multe utilaje, evolutii fata de ultima filmare! Mult de lucru! Lucrare de referinta! O placere de urmarit spectacolul!

rocklee


Xander

Epic. Ma uitam la filmare si nevasta-mea ma intreaba sec: "Asta e in Romania?" Eu ii zic ca da, si o intreb de unde intrebarea. Ea zice cumva confuza: "Prea multe utilaje si terenul dificil, nu pare genul de lucrare care sa se faca in Romania." Bravo UMB!!!

nicolaem

La Straco falimentul a fost cerut doar de creditori cu sume mai mici. Cererile lor sunt fara succes daca Straco ii plateste chiar si partial.
Creditor majoritar e Unicredit. De ei depinde.

PlayStation

Deci UMB in mai putin de o luna a reusit sa decoperteze tot lotul, si turcii pe A0 din octombrie pana acum au decopertat deabia jumatate

marinul

Degeaba a scris frumos constructorul intre ce km e filmarea, tu crezi ca e "tot lotul"

raresu

Frumoasa filmarea - "criminal" traseul.
La ce dealuri si vai sunt acolo, impresia mea e ca se va lucra la "Marele Zid (de sprijin) Romanesc!