Autostrada A3 București-Borș

Started by Ionut, September 14, 2011, 08:14:47 AM

Previous topic - Next topic

2 Members and 13 Guests are viewing this topic.

ciprebbe

A emis Straco o factura......9.8mil
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

istvan78

Buun! Acum sa vedem daca banii ajung la cei care au si muncit...  ;)

alinuttt

#25862
Nu se vede prea bine, că am făcut poza din mers, dar pe lotul Târgu Mureș-Ungheni s-a decopertat zona de lângă E60, de la intrarea în oraș.




Powered by API/PUM imgur uploader

Ionut

Inainte sa ajunga banii la cei care au muncit, vor ajunge mai intai pe la administratorul special...

zuma80

...din ce stiu parca se numeste administrator judiciar.
Pentru A6!

Earthchild

9,8 milioane... e bine, dar mai trebuie. Din ce am citit mai sus, aveau de platit doar către Marcotim 12 milioane.

naivu

Daca din aia 9,8 milioane dau 4 la Marcotim si 4 la Baxcom se mai lucreaza ceva timp; ca nu sunt Pizza sa nu vrea sa lucreze nimic pana nu primesc toti banii!

horatiu.cosma

Baxcom are de luat sub un milion de lei (doar manoperă), Marcotim peste 12. Repet, haideți să nu scriem doar de dragul de a umple pagini pe forum.

montaniardul

#25868
Aseară am mers dispre Târgu Mureș spre Cluj Napoca pe autostradă si la capătul de la Chețani am văzut că era activitate pe șantier.

Ionut

Da, se pare ca si in dimineata asta era activitate la Chetani.

Dominik

Daca se rezolva cu banii poate-i vedem pe Baxcom la podul de la Aries, dupa ce termina in nodul Alba Iulia Nord...
You're in Steelers Country

hvm

Pariuri: A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe - aici

ivladbogdan

Marcu nu s-a oprit niciodata de tot din munca, au fost insa zile cu fluctuatii, ori lucrau foarte putin, ori sustinut.
Dar de lucrat s-a lucrat mereu si se lucreaza si acum.
Am observat ca acum se concentreaza efectivele pe portiunea unde vine continuata autostrada chiar dupa iesirea spre Chetani.

O sa mai dau o tura zilele urmatoare pe la Strabag si poate reusesc sa mai pozez cate ceva pe la Chetani.

Duta C

multumim de vesti si intentii ivladbogdan :)

alecu26

Avem asfalt....nu chiar pe o autostradă....dar langa ea.
Drumurile noastre POATE....
(100 Euro ca tronsonul Holdea Margina din A1 nu se va deschide complet la trafic in acest deceniu).