News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A3 București-Borș

Started by Ionut, September 14, 2011, 08:14:47 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 36 Guests are viewing this topic.

Knattspyrnufelag

E doar impresia mea sau lotul Straco e relativ simplu și ar putea fi terminat într-un interval rezonabil de timp cu o mobilizare adecvată?

TibiV

#25246
Presindecy.ro a terminat.

Pare mai interesant https://www.facebook.com/watch/live/?v=371905197162494&ref=watch_permalink , caci aici vorbeste constructorul.... Si are detalii tehnice interesante.

Ultimele replici au fost intersante....

Acum Bode trecut la mega-promisiuni.
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

RaduG

Premierul Orban: ,,Investițiile în infrastructură reprezintă prioritate 0 și vom aloca toate fondurile necesare"


voicul

^E simplu lotul si cu structurile aproape gata.
In teorie ar putea sa fie gata pana la 1 iulie 2021, dar e relativa treaba ca poate Straco sa reziste pana atunci si alti daca si poate.

kek4la

Parca podul peste Aries de la Luna e cel mai in urma, la stadiul de foraje. Acolo ar putea fi bottleneck-ul pentru proiect.

dragoscojan

Cred ca ar trebui sa ne ingrijoreze mai mult groapa aceea de gunoi. La cat le-a luat sa o rezolve la Alba Iulia...

ciprebbe

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

Dominik

Ridicati drona si faceti un live la ora 18 ?
You're in Steelers Country

adiarc

am ajuns si eu dar nu pot sta pana la 18 00...

Succes colegilor
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

danpandrea

Au de gând să anunțe Nădășelu - Zimbor?

Xenos

A zis Bode, parca, faptul ca se va semna Nadaselu - Zimbor saptamana viitoare.

rocklee


ciprebbe

Nadaselu Zimbor se va semna la Cluj sapt. Viitoare.
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

Dominik

^
Da spunea Dna Ionita ca Marti la Cluj-Napoca se semneaza Nadaselu-Zimbor cu UMB  :)
You're in Steelers Country

pasa_andrei

Avem un sfarsit de vara + inceput de toamna cum nu am avut in ultimii 10 ani in materie de semnare de contracte pe autostrazi si drumuri express.

Felicitari colegilor care se afla in teren si ne trimit poze de acolo.  :D :gj: :rofl: :drunk: