News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Mersul Trenurilor 2022-2023

Started by ALEXCFR, September 18, 2022, 09:46:56 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ALEXCFR


Emyke24

Avem detalii legate de trenurile care vor fi anulate/deviate în urma începerii lucrărilor pe sectorul Lugoj - Timișoara Est (M100)?

Adrian.TM

Vor exista oare trenuri spre Serbia in noul mers, sau ramane situatia ce o cunoastem deja?

shift2rail

Cand va fi noul mers live pe infofer.ro? oamenii isi fac planuri de calatorie pentru iarna...

MariusIonescu

#94
Teoretic, cam pe mâine.

ALEXCFR

Livrete 2024
Livretele complete 2024 și mersul trenurilor 2023-2024 în format pdf

shift2rail

Excelent 'mersul' 2024, in special sectiunea internationala!

Ce stim despre transbordarea auto Aghires-Alesd, (inca) nu a transpirat nimic de la CFR?

GML

Nu prea inteleg de ce arata pe mersultrenurilor, ca un tren TFC circula inca intre Cluj si Oradea, dar pe siteul TFC ului arata deja ca indisponibil.
Sunt curios pe pagina CFR ului cand o sa apara vreo informatie despre lucrarile intre Cluj si Oradea.

shift2rail

^ trenurile vor continua sa circule regulat Oradea-Alesd si Aghires-Cluj, cf infofer.ro.

Problema e Alesd-Aghires unde CFR nu comunica absolut nimic iar singura optiune la moment e "ia-ma, nene"!

Inacceptabil.

shAkur

Am sunat la Relatii Clienti CFR sa intreb daca mai circula trenuri CJ - Oradea si retur in weekendul asta. Mi-a spus ca nu stiu nimic si sa revin zilele astea..

shift2rail

misterul continua, infofer ruteaza feroviar oradea-bratca plus huedin-cluj, inclusiv dupa 20 dec a.c.


ramane un gap limitat bratca-huedin, de transbordat auto, nimic insurmontabil daca CFR-ului i-ar pasa de calatori.