[DJ] Discutii, lucrari si proiecte diverse in Craiova

Started by Ionut, October 01, 2016, 08:58:21 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

TibiV

Mama proștilor este mereu gravidă... :)

1948


amedeog1

@Akittaqi,daniel321
O filmare la centura sud Craiova ar fi binevenita,daca se poate.
Multumiri anticipate!

oneLess

Quote from: oneLess on May 27, 2024, 09:57:34 AMScăparăm și weekend-ul ăsta de vreo filmare pe DEx12 T4 !  2x :-[
...

Akittaqi

Filmarea este făcută ieri, 15 iunie, undeva în jurul orei 14:00. Din păcate am ales o după amiază care a fost cu precipitații însemnate și am reușit să filmez doar cam 80-90% din Tronsonul ce pleacă de la Cârcea către Malu Mare, adică din DN6 Craiova - Alexandria în DN55 Craiova - Bechet. Cum prind o altă ocazie să trec în zonă, o să fac și o filmare completă.



Akittaqi

Am trecut ieri la pas pe langa Promenada si am facut ceva poze de la sol. Unele sunt postare pe pagina - https://www.youtube.com/post/UgkxUvgSD3OUdMUBnq_Tu0p-7PM0X0jhYsqO , iar pentru altele vad ca nu pot pune atasament pe forum.

Zilele urmatoare o sa revin in zona pentru filmare cu drona.

amedeog1

Din filmarea lui Akittaqi la centura de sud se observa ca activitatea este ca si inexistenta,desi se promiteau lucrari "la greu" din partea italienilor.Oare de ce nu lucreaza? :o

oneLess

Spunea cineva, cândva:

QuoteAceastă lucrare va fi cartea noastră de vizită!
Quote from: oneLess on May 27, 2024, 09:57:34 AMScăparăm și weekend-ul ăsta de vreo filmare pe DEx12 T4 !  2x :-[
...





oneLess

Pare că au mai avansat ceva cu ieșirea spre Brestii la Râului/Promenada, deși parcă tot au mai rămas vreo 2 stâlpi pe acolo! Octombrie !  :lol:



sursa YT, The Romanian , 3 august 2023

Quote from: oneLess on May 27, 2024, 09:57:34 AMScăparăm și weekend-ul ăsta de vreo filmare pe DEx12 T4 !  2x :-[
...

mariusbalasa

O intrebare !
Cum va arata intersectia aceasta.... au reusit sa ceeze o problema acolo unde nu exista?
Astept cu nerabdare sa vad rezultatul final... :lol:




Powered by API/PUM imgur uploader